29.01.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Про скликання чергової ХХVІІ сесії Вишгородської міської ради VIІ скликання

Розпорядження Вишгородської міської ради від 17 липня 2017 року № 111

Керуючись ч. 4, ч. 10 ст. 46, ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати ХХVІІ сесію Вишгородської міської ради VІІ скликання:
1. Призначити пленарне засідання 28 липня 2017 року о 10:00 у залі засідань адмінбудинку, пл. Шевченка, 1 з наступним порядком денним:
1. Про затвердження звіту про виконання Вишгородського міського бюджету за 3 місяці 2017 року.
2. Про внесення змін до рішення Вишгородської міської ради від 23.12.2016р. № 19/3 «Про Вишгородський міський бюджет на 2017 рік»
3. Про внесення змін до рішення Вишгородської міської ради від 13.09.2016 року № 15/22 «Про затвердження Положення про Відділ з питань державного архітектурно-будівельного контролю Вишгородської міської ради в новій редакції»
4. Про заслуховування звітів про роботу комунальних підприємств за 6 місяців 2017 року.
5. Про затвердження змін до комплексної схеми розміщення тимчасових споруд торгівельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для провадження підприємницької діяльності у м. Вишгороді

6. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Степанишиній М.П.
7. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Клімову Ю.С.
8. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пархоменко С.Г.
9. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Іванець Р.П.
10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Овсієнку М.М.
11. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Зеленій О.В.
12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Винник С.М.
13. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Масюк Н.Б.
14. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Дідківській Є.Ф.
15. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Носихіній М.В.
16. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Косяк В.І.
17. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Абрашевичу В.В.
18. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування РО «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХВТУ СВЯТОГО КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА»
19. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянам (Горбенку С.О., Сайчук О.В., Ханчичу Ю.М., Архипенку М.М., Березанцю Ю.В., Наконечному О.Ф., Оржаховському В.В., Саржану В.В., Грибовському Б.А.)
20. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянам (Вертелю О.А., Колосу Л.Б., Саржану В.В., Оржаховському В.В., Грибовському Б.А.)
21. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в спільну часткову власність гр. Шерстньовій Н.А., гр. Виннику В.А., гр. Шерстньовій А. О., гр. Винник-Голубєву О.М., гр. Винник Н.М.
22. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в спільну часткову власність гр. Каращенку С.О., гр. Каращенку О.Ю.
23. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Галичиній Т.І.
24. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування ОСББ «НАБЕРЕЖНИЙ 4»
25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Куколевському О.М.
26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Майбоженко С.М.
27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Куколевському Д.М.
28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Луцьку Л.О.
29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Рудоль Г.М.
30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мельнічуку А.В.
31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Негоденко Г.Р.
32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Авдєєву О.М.
33. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, цільове призначення яких змінюється гр. Сторожика І.І.
34. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянок, цільове призначення яких змінюється гр. Штанька О.А.
35. Про внесення змін до рішення № 20/28 від 26.01.2017 року
36. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Cимоненковій В.М.
2. Рекомендувати головам постійних комісій Вишгородської міської ради скликати засідання постійних комісій для вивчення, попереднього розгляду питань порядку денного та надання висновків по них.
Міський голова О. МОМОТ