04.12.2022

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Третя зміна у таборі «SaltyDog»

Команда літнього вітрильного табору «SaltyDog»

Літо, сонце, спека, насолода від купання, босоніж по гарячому піску, засмаглі обличчя, облущені носи, вечір біля вогнища під зоряним небом, замріяний сон у палатці… – усього цього вдосталь у літньому вітрильному таборі «SaltyDog».

Весело, цікаво, творчо, ще й корисно і повчально проходить третя зміна у таборі. Вона співпала з гарними сонячними днями, то ж час вдосталь накупатися, засмагнути, відпочити на пляжі, позайматися на спортивному майданчику, походити під вітрилами та покататися на катамарані – це найулюбленіший відпочинок для учасників табору.
В перший же день діти змогли відвідати Межигір’я, де відбулася вистава просто неба. Творча студія «РІЗНІ ЛЮДИ» ВРЦХТДЮМ “Дивосвіт” показували “Панночку”. Учасники табору з великим задоволенням дивилися виставу та переживали за героїв. Коли поверталися назад, ділилися своїми враженнями!

У таборі відбувалися цікаві квести: екологічний – з прибиранням території, купальський – з викраденням Русалоньки і віночками на воді, піратський  – з Бабою Ягою та пошуками кладу.

На святі Івана Купала для сучасних дітей було дуже дивовижно познайомитися зі старообрядними традиціями плетення вінків, стрибанням через вогнище. Загалом, дуже душевний виїзд цілої зміни табору «SaltyDog» до Вишгорода.

Кілька разів ходили до лісу в турпохід. По дорозі вивчали орієнтування на місцевості. В лісі вчилися розводити багаття. Дехто вперше в житті сам викладав багаття та розпалював ватру. Затушивши по всім правилам безпеки вогнище, почали споруджувати курені – кожен загін свій. Веселі та щасливі поверталися до табору. Правильно розвести вогнище в лісі та побудувати курінь – чи так все просто? Іноді це дуже важко, але ми вчимося долати труднощі, а навзаєм отримуємо гарний настрій та чудові курені.

Неділя – традиційний батьківський день, щоби він пройшов цікаво, влаштували справжній квест з батьками. Важко визначити, хто був у більшому захваті – діти, чи їхні батьки? На завершення недільного батьківського дня діти зіграли три театральні вистави, які самі написали, зрежисерували і зіграли. Батьки були дуже задоволені, що їхні діти не тільки фізично загартовуються, а ще й творчо розвиваються.

Цікавою була подорож на яхті до Межигір’я, де відбулася екскурсія по історичних місцях Межигірського монастиря, яку провів пан Геннадій. Він розповів про те, як колись його відвідав Тарас Шевченко і залишив нащадкам спадщину – спогади, вірші та картини про цей монастир.

Для кожної зміни літнього вітрильного табору “SaltyDog” є обов’язковим відвідання Кінологічного центру Межигір’я.

І, зазвичай, яхтинг. Учасники табору мають змогу спробувати себе у вітрильній справі, вивчити теоретичні ази та походити під вітрилами.

А що говорять батьки про табір?

Валерія Герасименко: «Молодці! Поважаю за такой підхід до дітей та їх виховання. Це місце захоплює. Вдячна вам за такий активний відпочинок».

Марина Левадна: «Табір – супер! Індикатор «суперовості» – моя щаслива дитина!»

Наш табір розташований за Вишгородом, на базі яхт-клубу «Енергетик».

Чекаємо дітей від 6 до 16 років: 4 зміна (18.07 – 27.07), 5 зміна (01.08 – 10.08), 6 зміна (15.08 – 24.08).

Деталі за тел: +38 (095) 468-84-98, +38 (093) 387-76-47, Вікторія.

P1011734

P1012161

P1012339

P1012495