29.01.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

«Про засади запобігання і протидії корупції»

Вишгородського РВ ГУ ДСНС України у Київській області

Президент України як гарант Конституції визначає боротьбу з корупцією одним із стратегічних завдань влади. Закон України «Про засади запобігання і протидії корупції», який є базовим законодавчим актом, визначає основні засади запобігання і протидії корупції у публічній і приватній сферах суспільних відносин, відшкодування завданої внаслідок вчинення корупційних правопорушень збитків, шкоди, поновлення порушених прав, свобод чи інтересів фізичних осіб, прав чи інтересів юридичних осіб, прав чи інтересів юридичних осіб, інтересів держави. Одним з основних інноваційних положень нового Закону є посилення обмежень для публічних службовців. Публічним службовцям забороняється використовувати свої службові повноваження та пов’язані з цим можливості.

Інформація щодо контактних даних осіб і підрозділів, яких можна повідомити про факти корупційних правопорушень, неналежне виконання службових обов’язків співробітниками ДСНС України:

Телефон довіри Відділу власної безпеки та протидії корупції ДСНС України (044) 247-32-14;

Телефон довіри ГУ ДСНС України у Київській області (044) 425-43-01;

Сектор з питань запобігання корупції ГУ ДСНС України у Київській області (044) 425-22-76;

Також, про корупційні правопорушення та інші службові зловживання з боку посадових осіб ГУ ДСНС України у Київській області, Ви можете повідомити письмово за адресою: 04071, м. Київ, вул. Межигірська 8, або звернутися з електронним листом на адресу spzvk@kyivobl.mns.gov.ua.