28.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Відкрито новий бювет

Влас. інф.
ФОТО – Андрій МАКСІМОВ, «Вишгород»

У переддень національного свята — Дня Конституції – біля будинку № 3-а по вул. Дніпровській у Вишгороді відкрито новий бювет питної води. Цей об’єкт споруджено на місці занедбаного автомобілістами трикутника.
Введення в експлуатацію цієї артезіанської свердловини відбулося без пафосу, натомість міський голова Олексій Момот вільно спілкувався з жителями навколишніх будинків.
Слід зазначити, що вода до бювету надходить із глибини 138 метрів сеноманського водоносного горизонту. Саме він згори захищений потужним пластом крейдяного періоду, тому його вода характеризується високою якістю і постійним хімічним складом. До речі, саме сеноманські води використовуються виробниками харчових продуктів.
— Свердловина побудована каскадним методом і таким чином захищає воду від проникнення менш якісної з верхніх горизонтів, — розповів Володимир Маліков, керівник «Дніпробурсервісу», організації, яка споруджувала цей об’єкт.
Труби у свердловині теж італійські, з нержавіючої сталі. Отже, якість гарантована на довгі роки. Додамо, що нова свердловина підключена до системи водопостачання будинків і в разі аварії вода може безперебійно подаватися у квартири.
Через тиждень «Дніпробурсервіс» має здати в експлуатацію ще один бювет на «Галявині казок».

Images001

Images002

Images003

Images004

Images005

Images006

Images007

Images008

Images009

Images010

Images011

Images012