19.06.2021

Газета Вишгород. ONLINE

Офіційний сайт газети Вишгород, Новини, архів. ONLINE

Юні вишгородці — чемпіони України!

Микола КОРОЛЬ,
директор Вишгородської РК ДЮСШ

З 22 по 24 червня у м. Львові проходив відкритий юнацький чемпіонат України з плавання, в якому взяли участь близько 400 спортсменів не тільки з України, а й з Угорщини, Туреччини, Білорусі. За збірну Київської області виступали два наші юні вихованці – Ростислав Крижановський та Данило Ткаченко.
Три золота виборов наш юний талант, наша, без перебільшення, гордість — Ростислав Крижановський. Разом із трьома золотими медалями він отримав посвідчення майстра спорту, а взагалі хлопець уже дванадцятикратний чемпіон України (і це в дванадцять(!) років). Випадок в історії плавання дійсно унікальний.
Так тримати, Ростиславе! Вся Вишгородщина вболіває за тебе!
Разом із Ростиславом підростає ще один наш юний талант — Данило Ткаченко, який в індивідуальних змаганнях посів почесне третє місце та отримав бронзову медаль, а в естафеті разом із Крижановським виборов золото.
Саме завдяки успіхам наших юних плавців збірна Київської області посіла почесне третє місце.
Вітаємо наших талановитих спортсменів та їхнього досвідченого тренера Геннадія Жданова, який вкладає в своїх юних вихованців не тільки знання, силу, а й душу. Безперечно, велика заслуга вищеназваних феноменальних результатів – саме його. Для нас велика честь мати в арсеналі спортивної школи такого заслуженого й талановитого тренера.
Велика шана Вам, Геннадію Альбертовичу, за роботу, яку Ви виконуєте наполегливо і професійно!
Щиро бажаємо Вам та Вашим вихованцям нових успіхів та нових великих перемог!!!