19.06.2021

Газета Вишгород. ONLINE

Офіційний сайт газети Вишгород, Новини, архів. ONLINE

Кубкові баталії тривають!

Микола КОРОЛЬ,
голова Вишгородської районної федерації футболу

Як повідомлялось раніше, закінчилось перше коло чемпіонату та першості Вишгородського району з футболу. А от кубкові баталії тривають.
На стадії 1/8 фіналу кубка Вишгородського району прохідних матчів майже не було.
Так у своєрідному дербі зійшлося дві команди з Межигір’я. Більш досвідчена команда легко переграла своїх молодших одноклубників із рахунком 7-1. Не мала також великих проблем у матчі з лебедівським «Дніпром» команда «КДЮСШ» – впевнена перемога 3-0. Досить спокійно «Десна» з Пірново переграла катюжанське «Динамо» – 4-2.
А от в інших матчах була цікава безкомпромісна боротьба. Старопетрівський «Нептун» лише в серії після матчевих пенальті зміг переграти іванківський «Кристал». Основний час закінчився 2-2 ( 5-4 пен.). Не було також виявлено переможця в основний час у матчі «Енергетик» — «Штурм» (Катюжанка), незважаючи на те, що в грі було безліч гольових моментів як біля одних, так і біля інших воріт – основний час закінчився з рахунком 0-0. А от у серії після матчевих пенальті більш влучнішими були катюжанці: в підсумку 4-3 на їх користь. У матчі «Лютіж» — «Темп» усе вирішив один забитий м’яч, який дозволив лютіжцям потрапити до чвертьфіналу.
Сліпим жеребкуванням були визначені наступні пари 1/4 фіналу:
«СНД» (с. Нижча Дубечня) — КДЮСШ
«Межигір’я» — «Лютіж»
«Нептун» (с. Старі Петрівці) — «Десна» (с. Пірново)
«Штурм» (Катюжанка) — «Лісовичі».
З великим нетерпінням очікуємо нових кубкових баталій.