06.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Кубкові баталії тривають!

Микола КОРОЛЬ,
голова Вишгородської районної федерації футболу

Як повідомлялось раніше, закінчилось перше коло чемпіонату та першості Вишгородського району з футболу. А от кубкові баталії тривають.
На стадії 1/8 фіналу кубка Вишгородського району прохідних матчів майже не було.
Так у своєрідному дербі зійшлося дві команди з Межигір’я. Більш досвідчена команда легко переграла своїх молодших одноклубників із рахунком 7-1. Не мала також великих проблем у матчі з лебедівським «Дніпром» команда «КДЮСШ» – впевнена перемога 3-0. Досить спокійно «Десна» з Пірново переграла катюжанське «Динамо» – 4-2.
А от в інших матчах була цікава безкомпромісна боротьба. Старопетрівський «Нептун» лише в серії після матчевих пенальті зміг переграти іванківський «Кристал». Основний час закінчився 2-2 ( 5-4 пен.). Не було також виявлено переможця в основний час у матчі «Енергетик» — «Штурм» (Катюжанка), незважаючи на те, що в грі було безліч гольових моментів як біля одних, так і біля інших воріт – основний час закінчився з рахунком 0-0. А от у серії після матчевих пенальті більш влучнішими були катюжанці: в підсумку 4-3 на їх користь. У матчі «Лютіж» — «Темп» усе вирішив один забитий м’яч, який дозволив лютіжцям потрапити до чвертьфіналу.
Сліпим жеребкуванням були визначені наступні пари 1/4 фіналу:
«СНД» (с. Нижча Дубечня) — КДЮСШ
«Межигір’я» — «Лютіж»
«Нептун» (с. Старі Петрівці) — «Десна» (с. Пірново)
«Штурм» (Катюжанка) — «Лісовичі».
З великим нетерпінням очікуємо нових кубкових баталій.