19.06.2021

Газета Вишгород. ONLINE

Офіційний сайт газети Вишгород, Новини, архів. ONLINE

У корпоративному екідені — суперники-друзі

Нічний марафон-фест — це популярний формат бігових змагань у всьому світі. 24 червня 2017 р. естафетна команда «КВІНТ-А» (м. Вишгород) — Роман Радченко, Владислав Мазунін, Віктор Кухарчук, Андрій Ляшенко та Віктор Михайлов — уже втретє взяла участь у корпоративному екідені нічного марафон-фесту на романтичній набережній Київського моря у м. Вишгороді, який організували GONKA та Marathon Club «Kiev 42195».

Це був дванадцятий старт нашої естафетної команди за останні три роки і безумовно – найцікавіший. Видовищне та безкомпромісне змагання серед дев’яти корпоративних команд, в якому лідери змінювалися майже після кожного з десяти кіл, стало успішним для нашої команди.
Перше місце в корпоративному екідені з результатом 3 год 2 хв 29 сек виборола молода та амбіційна команда посольства Сполучених Штатів Америки «US Embassy», яка лише на останніх кілометрах дистанції таки змогла випередити нашу команду. На другому місці — «UNIT Factory» (3 год 2 хв 45 сек). Команда «КВІНТ-А» фінішувала з часом 3 год 4 хв 2 сек.
За короткий час естафети ми не тільки змагалися зі своїми основними суперниками – вже традиційно ми з ними стали друзями. Саме завдяки суперникам із «US Embassy» команда «КВІНТ-А» (м. Вишгород) змогла покращити свій кращий результат 2015 року на вишгородській марафонській дистанції більше, ніж на 5 хвилин.
Наступний старт нашої естафетної команди — 1 липня 2017 р. о 23:00 у Києві на Трухановому острові, де проводитиметься відкритий чемпіонат столиці «Перший Київський Ультрамарафон GARMIN». Втретє за останні три роки естафетна команда «КВІНТ-А» бігтиме стокілометрову дистанцію.

http://toprunners.org/results/427-nchniy-marafon-fest.html