30.11.2022

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Солодкий літній час настав!

Команда літнього вітрильного табору «Salty Dog»

Першопрохідці літнього вітрильного табору «Salty Dog» весело та корисно розпочали зміну цього року – купались, грали і, як справжні моряки, готували свої плавзасоби та виходили на них у море.
Хто приїхав перший — долучились до рибалок піднімати нерестилища. Потім усі дружно готували свої перші плавзасоби до спуску на воду.
Кожен день, проведений у таборі, був якимось особливим, не схожим на інший. Програма — насичена і різноманітна: екскурсії, яхтинг, катання на катамаранах, навчальні ігри та витвори своїми руками, спортивні та культурні заходи.
До табору приїздили дуже цікаві люди, долучаючись до проекту «Легенди Вишгородщини». Пан Геннадій Ніколаєнко посвятив дітей у духовні цінності землі, на якій ми знаходимось, розповів про значення Межигір’я в історії України.
Іншого дня проходив майстер-клас із ліплення з пластиліну «Створюємо Корабель Мрій, пізнаємо себе». Дуже цікавим був урок з гончарної справи.
З вітрильною — дітей знайомив досвідчений капітан Артем Шекольян. Пройшли інструктаж з улаштування яхти, закріпили отримані знання на практиці у морі. Потім знову теорія — вчились, як краще діяти при різних напрямках вітру.
Отримували і юридичні знання — знайомилися з Конституцією України.
Встановлювали намети і вивчали альпіністське знаряддя.
А як цікаво та весело відзначали дні народження! Кирилові, наприклад, дівчата підготували чудове вітання з кульками та плакатом. Увечері – дискотеку та солодкий стіл, а протягом усього дня купалися, оволодівали практикою веслування та від душі веселились.
Вихід у море під вітрилами та піратський квест — це було в день народження Севи. Навіть дощ не завадив гарно відсвяткувати.
А в день народження Лери відвідали Межигір’я та провели не менш цікавий квест у таборі.
Тож гучно й лірично, емоційно й завзято, весело й серйозно, радісно й творчо — саме так завершилася перша зміна. Гарно відпочилі, неймовірно щасливі, переповнені враженнями діти роз’їхалися по домівках.
Це було неперевершено! Коли бачиш захоплення в очах дітей — розумієш, що твоя праця не є марною.
Саме так хотіли б прожити й другу зміну, яка стартувала 22 червня. Вся команда добре подбала про старт табору: обладнали зручні спальні місця, закупивши нові ліжка та матраци; підготували територію, додатково висадивши дерева; покращили санітарні зони; продумали збалансоване комплексне меню; оформили спеціальні квест-зони з величезним гніздом на дереві, будиночком Хобіта, хатинкою Баби-Яги та піратським трюмом; позитивно зарядили наших вожатих-кураторів. А головне — підготували цікаву програму для дитячого розвитку і відпочинку: це різні майстер-класи і квести, прогулянки і подорожі, веселі посиденьки та чудові розваги.
Крім того, у нас традиційно плануються заняття вітрильним спортом, дискотеки, справжнє кіно на парусі!
Хто ще не знає, які тут чудові зоряні ночі та привітні веселі дні, — приїздіть! Покажемо!
Наш табір розташований за Вишгородом, на базі яхт-клубу «Енергетик».
Чекаємо дітей від 6 до 16 років: 2 зміна (22.06 – 01.07), 3 зміна (04.07 – 13.07), 4 зміна (18.07 – 27.07), 5 зміна (01.08 – 10.08), 6 зміна (15.08 – 24.08).
Деталі за тел.: +38 (095) 468-84-98, +38 (093) 387-76-47, Вікторія.

Images001

Images002

Images003

Images004

Images005