04.08.2021

Газета Вишгород. ONLINE

Офіційний сайт газети Вишгород, Новини, архів. ONLINE

Солодкий літній час настав!

Команда літнього вітрильного табору «Salty Dog»

Першопрохідці літнього вітрильного табору «Salty Dog» весело та корисно розпочали зміну цього року – купались, грали і, як справжні моряки, готували свої плавзасоби та виходили на них у море.
Хто приїхав перший — долучились до рибалок піднімати нерестилища. Потім усі дружно готували свої перші плавзасоби до спуску на воду.
Кожен день, проведений у таборі, був якимось особливим, не схожим на інший. Програма — насичена і різноманітна: екскурсії, яхтинг, катання на катамаранах, навчальні ігри та витвори своїми руками, спортивні та культурні заходи.
До табору приїздили дуже цікаві люди, долучаючись до проекту «Легенди Вишгородщини». Пан Геннадій Ніколаєнко посвятив дітей у духовні цінності землі, на якій ми знаходимось, розповів про значення Межигір’я в історії України.
Іншого дня проходив майстер-клас із ліплення з пластиліну «Створюємо Корабель Мрій, пізнаємо себе». Дуже цікавим був урок з гончарної справи.
З вітрильною — дітей знайомив досвідчений капітан Артем Шекольян. Пройшли інструктаж з улаштування яхти, закріпили отримані знання на практиці у морі. Потім знову теорія — вчились, як краще діяти при різних напрямках вітру.
Отримували і юридичні знання — знайомилися з Конституцією України.
Встановлювали намети і вивчали альпіністське знаряддя.
А як цікаво та весело відзначали дні народження! Кирилові, наприклад, дівчата підготували чудове вітання з кульками та плакатом. Увечері – дискотеку та солодкий стіл, а протягом усього дня купалися, оволодівали практикою веслування та від душі веселились.
Вихід у море під вітрилами та піратський квест — це було в день народження Севи. Навіть дощ не завадив гарно відсвяткувати.
А в день народження Лери відвідали Межигір’я та провели не менш цікавий квест у таборі.
Тож гучно й лірично, емоційно й завзято, весело й серйозно, радісно й творчо — саме так завершилася перша зміна. Гарно відпочилі, неймовірно щасливі, переповнені враженнями діти роз’їхалися по домівках.
Це було неперевершено! Коли бачиш захоплення в очах дітей — розумієш, що твоя праця не є марною.
Саме так хотіли б прожити й другу зміну, яка стартувала 22 червня. Вся команда добре подбала про старт табору: обладнали зручні спальні місця, закупивши нові ліжка та матраци; підготували територію, додатково висадивши дерева; покращили санітарні зони; продумали збалансоване комплексне меню; оформили спеціальні квест-зони з величезним гніздом на дереві, будиночком Хобіта, хатинкою Баби-Яги та піратським трюмом; позитивно зарядили наших вожатих-кураторів. А головне — підготували цікаву програму для дитячого розвитку і відпочинку: це різні майстер-класи і квести, прогулянки і подорожі, веселі посиденьки та чудові розваги.
Крім того, у нас традиційно плануються заняття вітрильним спортом, дискотеки, справжнє кіно на парусі!
Хто ще не знає, які тут чудові зоряні ночі та привітні веселі дні, — приїздіть! Покажемо!
Наш табір розташований за Вишгородом, на базі яхт-клубу «Енергетик».
Чекаємо дітей від 6 до 16 років: 2 зміна (22.06 – 01.07), 3 зміна (04.07 – 13.07), 4 зміна (18.07 – 27.07), 5 зміна (01.08 – 10.08), 6 зміна (15.08 – 24.08).
Деталі за тел.: +38 (095) 468-84-98, +38 (093) 387-76-47, Вікторія.

Images001

Images002

Images003

Images004

Images005