06.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Перше коло закінчилось!

korol

Микола КОРОЛЬ, голова Вишгородської районної федерації футболу

Ось і закінчилось перше коло чемпіонату та першості Вишгородського району з футболу. Кількість команд у новому футбольному сезоні виявилась однакова – по сім у кожній лізі (вищій та першій).
За титул найкращої команди чемпіонату району змагаються у вищій лізі:
«Лісовичі», «Межигір’я» с. Нові Петрівці, «СНД» с. Нижча Дубечня, «Нептун» с. Старі Петрівці, «Десна» с. Пірново, «Штурм» с. Катюжанка та «Лютіж».
Після закінчення першого кола одноосібним лідером, як і прогнозувалось, став минулорічний чемпіон та володар суперкубку району – ФК «Лісовичі», а от за срібні та бронзові медалі сперечаються чотири команди: «Межигір’я», «СНД», «Нептун» та «Десна». Щільну четвірку розділяє лише декілька очок, тож із нетерпінням у вересні очікуємо початку другого кола. Відчуваємо, ігри будуть цікаві та безкомпромісні.
Що ж стосується першості, то за престижний титул змагаються наступні команди. Перша ліга: «КДЮСШ» м. Вишгорода, «Кристал» м. Іванків, «Темп» смт Димер, «Динамо КВПУ» с. Катюжанка, «Енергетик» м. Вишгорода, «Межигір’я-2» с. Нові Петрівці та «Дніпро» с. Лебедівка.
Очолює першість Вишгородського району команда «КДЮСШ» м. Вишгорода під керівництвом досвідченого тренера Роберта Акопова, але інші команди буквально наступають їм на п’яти. Це і амбіційний «Кристал» із Іванкова, і дружній молодий колектив «Темп» із Димера, непередбачуване «Динамо КВПУ» із с. Катюжанка та досвідчений колектив, сформований виключно із ветеранів району, — «Енергетик» м. Вишгорода. Відстань від першої команди до останньої складає лише чотири бали, тож усе найцікавіше — у другій половині сезону.