30.11.2022

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Забудовники розвиватимуть інфраструктуру міста

Влас. інф.

22 червня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Вишгородської міської ради. Порядок денний передбачав розгляд низки квартирних питань, рішень Опікунської ради, режиму роботи міських дошкільних закладів у літній період. Йшлося також про встановлення режимів роботи об’єктів торгівлі та сфери послуг, організацію та проведення щотижневих ярмарків-продажів, зокрема, ярмарку за участі українських майстрів та дизайнерів, операторів-реалізаторів вуличної їжі та напоїв.
Члени виконкому надали дозвіл на розміщення рекламних засобів, погодили місця розташування тимчасових споруд, малих архітектурних форм. Серед питань житлово-комунального комплексу були погоджені тарифи на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій, а також затверджено умови договору про пайову участь ТОВ «Бінат ЛТД» (реконструкція будівлі учбово-курсового комбінату під багатоквартирний будинок) у розвитку інженерно-транспортної інфраструктури міста. На засіданні також було затверджено проект технічних умов на приєднання до системи дощової каналізації житлового будинку по вул. Шолуденка, 26 (забудовник — ТОВ «ЕЛІТ-ФАСАД ГРУП»), на приєднання до системи водопостачання житлового комплексу по пров. Прожекторному (забудовник — ТОВ «Вишгородміськреконструкція-1»).
Серед гуманітарних питань на увагу заслуговує рішення про нагородження відзнакою «За заслуги перед містом» П. М. Головка з нагоди 90-річного ювілею. Петро Мартинович багато років очолював Вишгородську районну організацію ради ветеранів і безумовно заслужив цієї нагороди.