28.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Творчі звіти «Дивосвіту» — 2017

Із сайту «divosvit.org»
ФОТО – Ольга ДУМАНСЬКА, спеціально для «Вишгорода»

Щороку наприкінці травня Вишгородський районний Центр художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» влаштовує звітні концерти, вернісажі, вистави, відкриті заняття.
От і цього року диво-колективи звітували: художники та майстри рукоділля виставляли свої роботи на «ДИВО-вернісажі»; гуртки та студії різних напрямків — від науковців до журналістів — влаштовували відкриті заняття та підсумкові збори; театрали показували вистави, а концертні колективи звітували на «ДИВО-шоу».
«ДИВО-шоу» — найбільший підсумковий захід «Дивосвіту» — зібрав понад двісті артистів на сцені, яким аплодувала велика зала глядачів. Цього року диво-звіт міг похвалитися великою кількістю дебютантів цього творчого сезону — це маленькі співаки зі студії «Візерунок», малюки-танцівники з хореографічної студії «Ліберті», гімнастки-початківці зі студії «Віва», солістки з вокальної студії «Соло».
Тепло вітали глядачі колективи Димерського відділення «Дивосвіту» — студію хореографічних мініатюр «Пролісок» та вокальну студію «Смайлик». Співачки зі студії «Доремікс», що діє на базі Новопетрівської школи, потішили всіх гарною українською піснею. Нові концертні номери студії барабанщиць «Феєрія», вже добре всім відомих артистів з «Візерунку» та «Ліберті» зустріли живий відгук глядацької аудиторії.
Про нові нагороди та перемоги диво-колективів розповіли глядачам ведучі з творчого об’єднання «Різні Люди». Привітала з успішним завершенням сезону усіх вихованців та батьків директор Центру творчості Олена Іванівна Андріяш.
З кожним творчим сезоном зростають здобутки і досягнення диво-колективів — понад шістдесят конкурсів, які проводив «Дивосвіт» на районному рівні, в яких брав участь на обласному, всеукраїнському та міжнародному рівнях.
Відзвітували концертні колективи, але глядачів у «Дивосвіті» не поменшало й наступного дня. Творче об’єднання «Різні Люди» запросили всіх на свою останню в цьому сезоні виставу «Тінь».
Велика двогодинна вистава захопила публіку грою акторів і сюжетом, в якому переплітаються старі казки та реалії нашого часу, режисерськими знахідками і чудовими світловими та музичними рішеннями, стилістикою костюмів.
Тож гучно й лірично, емоційно й замислено, весело й серйозно, радісно й творчо — саме так завершився творчий сезон «Дивосвіту». Саме так усі дивосвітівці й хотіли б розпочати його восени. До нових зустрічей у новому творчому сезоні — з новими ідеями, натхненням, здобутками!

IMG 2730

IMG 2762

IMG 2826

IMG 2900

IMG 2981

IMG 2988

IMG 3074

IMG 3109

IMG 3110

IMG 3112

IMG 3113

IMG 3114