21.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Наші гандболісти – переможці Дитячої ліги

Оксана БРОДЮК, Оксана ПІДСОСОННА, Вікторія ФІЛІПЕНКО від імені батьків
ФОТО – архів команди

У столиці відбувся заключний, четвертий, тур Київської Дитячої ліги з гандболу серед юнаків 2005-2006 р. н. У ньому взяли участь команда РК ДЮСШ м. Вишгорода (тренер Євген Земляний), команди м. Києва – ДЮСШ 10, ДЮСШ 17, ДЮСШ «Стрімкий м’яч», а також ДЮСШ із м. Сквири та Броварів.
Загалом змагання тривали з грудня 2016 р. по травень 2017 р. Вишгородська команда весь турнір провела рівно: програвши лише одну гру, в інших – здобула перемоги, набравши в цілому 24 (!) очка.
І ось в останньому турі визначався переможець усього турніру. У впертій боротьбі в очній грі з командою Сквири наші хлопці вистояли, вигравши з рахунком 15:12. Тож, команда РК ДЮСШ м. Вишгорода виборола 1-е місце!
Ось імена чемпіонів: Микита Підсосонний, Роман Мережа, Михайло Поплавський, Максим Копанчук, Денис Кузнєцов, Вадим Булах, Андрій Іваницький, Олег Вавелюк, Богдан Філіпенко, Данило Бродюк, Андрій Ларін, Михайло Демидась, Євген Еско, Олексій Канцелярук, Владислав Пастернак.
Вітаємо хлопців і їхнього чудового тренера Євгена Земляного з цим успіхом і бажаємо не зупинятися на досягнутому. Так тримати!
Тепер команда РК ДЮСШ м. Вишгорода готується до Міжнародного турніру в м. Відні (Австрія). Поїздка триватиме з 28 серпня до 8 вересня. Будемо вдячні благодійникам, які підтримають вишгородську команду фінансами. (тел: 050 957 6556, тренер Євген Земляний).
До речі, команда продовжує набір хлопчиків та дівчат 2006- 2008 р. н.
***
Наші діти, гандболісти дружної команди РК ДЮСШ м. Вишгорода, протягом року інтенсивно тренувалися, брали участь у змаганнях, відстоюючи честь нашого міста. Тому нам дуже хотілося, аби вони разом і відпочили під час літніх канікул.
І таку змогу діти отримали – незабаром вони вирушать до оздоровчого табору «Бригантина», що в м. Коблево Миколаївської області. За це щиро дякуємо міському голові Олексію Момоту, депутату Валентині Парчук та всьому депутатському корпусу.

regbi