19.06.2021

Газета Вишгород. ONLINE

Офіційний сайт газети Вишгород, Новини, архів. ONLINE

Попереду – нові цілі

Валентина ЯКОВЕНКО, методист ЦТ «Джерело»
ФОТО – автор, спеціально для «Вишгорода»

Завершення 2016-17 навчального року відзначили у Вишгородському міському Центрі творчості «Джерело» звітними концертами та виставами театральної студії «АТОС».
Вихованці початкового та основного рівнів навчання вокального й хореографічного напрямків підготували яскраві художні номери, паузи між якими заповнила дотепними монологами Пеппі Довгапанчоха – Наталя Руднєва із театрального колективу «Експромт» (керівники Наталія Філіпова та Альона Ананченко).
А для батьків та для вишгородських дітлахів захоплюючу виставу «Чарівник Смарагдового міста», в обробці керівника театральної студії «АТОС» Ольги Хуторної, кілька разів показали її вихованці (НА ФОТО 1, 3).
«Протягом навчального року нами проведено понад 80 заходів. За цим – велика праця педагогів та дітей, – зазначила директор Центру творчості Наталія Кисіль. – Маємо й велику кількість перемог у фестивалях та конкурсах.
Заклад щойно відзначив своє десятиріччя. І педагоги заслужено отримали подяки від міського голови Олексія Момота за відданість справі й виховання творчої молоді. Проте, ступивши у друге десятиріччя, маємо ставити перед собою нові цілі, а відтак – вищі вимоги до керівників колективів і їхніх вихованців. Адже, хоч велика кількість дітей у колективах і свідчить про нашу плідну роботу, все ж, оцінюючи її зсередини, ми стали значно критичніші до себе.
Нині триває реформа освіти, у тому числі й позашкільної. Вона має бути якісною. Тож це питання – на порядку денному роботи Центру».
Наталія Кисіль та заступник директора Оксана Миненко (НА ФОТО 2) вручили дипломи та подяки вихованцям «Джерела» – переможцям конкурсів та виставок художніх робіт, а також за особливі успіхи у навчанні.

IMG 5491

IMG 5501

IMG 5553

IMG 5587

IMG 5627

IMG 5709