31.07.2021

Газета Вишгород. ONLINE

Офіційний сайт газети Вишгород, Новини, архів. ONLINE

Досить гендлювати намиванням піску

Трохим ІВАНОВ, заступник Вишгородського міського голови

Черговий раз ми зіштовхуємось із ситуацією щодо незаконного намиву піску. На жаль, у Вишгороді є факти незаконного видобутку та складування піску з метою продажу. Це відбувається при в’їзді в місто та ще на одній ділянці біля бетонного заводу, де так звана вулиця Шлюзова.
Така ситуація триває вже кілька років. Ми намагаємось це зупинити на рівні області, з якою вже знайдено діалог стосовно цієї ситуації, та чекаємо відповіді на наші звернення від відповідних структур. До речі, ще є намір перевірити кожну подібну організацію та зрозуміти, чим насправді там займаються.
Але, все ж таки, хотілося б знати: хто покриває незаконний намив піску в місті і з якою метою. Адже коли йшла мова про передачу Комунальному підприємству Київської обласної ради «КОРА» в оренду на один рік земельної ділянки по вул. Шлюзовій у Вишгороді для будівництва, обслуговування та ремонту об’єктів інженерної, транспортної, енергетичної інфраструктури, об’єктів зв’язку та дорожнього господарства, то деякі фракції та депутати навмисно ігнорували це питання. І вже після цього на цій же території розташувались невідомі особи, які здійснюють там незаконну діяльність. Також у місті є організації, які під діяльністю нібито «ресторанного бізнесу» зберігають на ділянках та продають пісок.
На сьогоднішній день міська рада відправила звернення до відповідних структур. Сподіваємося, що це болюче питання буде вирішено в найближчий час.