07.12.2022

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Досить гендлювати намиванням піску

Трохим ІВАНОВ, заступник Вишгородського міського голови

Черговий раз ми зіштовхуємось із ситуацією щодо незаконного намиву піску. На жаль, у Вишгороді є факти незаконного видобутку та складування піску з метою продажу. Це відбувається при в’їзді в місто та ще на одній ділянці біля бетонного заводу, де так звана вулиця Шлюзова.
Така ситуація триває вже кілька років. Ми намагаємось це зупинити на рівні області, з якою вже знайдено діалог стосовно цієї ситуації, та чекаємо відповіді на наші звернення від відповідних структур. До речі, ще є намір перевірити кожну подібну організацію та зрозуміти, чим насправді там займаються.
Але, все ж таки, хотілося б знати: хто покриває незаконний намив піску в місті і з якою метою. Адже коли йшла мова про передачу Комунальному підприємству Київської обласної ради «КОРА» в оренду на один рік земельної ділянки по вул. Шлюзовій у Вишгороді для будівництва, обслуговування та ремонту об’єктів інженерної, транспортної, енергетичної інфраструктури, об’єктів зв’язку та дорожнього господарства, то деякі фракції та депутати навмисно ігнорували це питання. І вже після цього на цій же території розташувались невідомі особи, які здійснюють там незаконну діяльність. Також у місті є організації, які під діяльністю нібито «ресторанного бізнесу» зберігають на ділянках та продають пісок.
На сьогоднішній день міська рада відправила звернення до відповідних структур. Сподіваємося, що це болюче питання буде вирішено в найближчий час.