30.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Дорожні роботи на околицях

Image012

Влас. інф.

Про благополуччя того чи іншого міста судять не за показним блиском центру, а по околицях. Якщо грань між ними умовна, значить і влада, і громада взаємодіють належним чином. Цю аксіому намагаються реалізувати і у Вишгородській міській раді. Зокрема, програми соціально-економічного розвитку передбачають асфальтування всіх вулиць мста, які пролягають на околицях. Одна з них — імені Леоніда Глібова, Героя Радянського Союзу, який загинув при визволенні Вишгорода.
— Ми вирішили зробити дорожнє покриття таким чином, щоб у майбутньому надовго забути про ямковий ремонт, — розповів заступник міського голови Ігор Свистун. — На проїжджу частину спочатку завезли пісок, потім висипали крупну і дрібну фракції щебеню. Все це добре утрамбували катком. Це гарантія того, що асфальт не просідатиме.
Серйозна робота сьогодні проводиться і на інженерних мережах міста. Зокрема, це очищення ливневої каналізації від піску, мулу та побутового сміття. Мережу, яка тягнеться від вул. Кургузова аж до водойми-накопичувача на набережній, не чистили більше десяти років, а звідси і її низька ефективність. Діаметр трубопроводу 1,5 метра викликав певні складнощі, але їх вдалося подолати за допомогою спеціальної техніки. Є всі надії, що до осінніх дощів оновлена ливневка працюватиме бездоганно.

Image001

Image002

Image003

Image004

Image005

Image006

Image007

Image008

Image009

Image010

Image011