07.12.2022

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Кожному потрібна мама і мир

Валентина ЯКОВЕНКО
ФОТО – автор, «Вишгород»

Святковий захід напередодні Дня матері став чудовим сюрпризом для багатодітних матусь міста, запрошених до Благодійного фонду «Святої Ольги». Продовжуючи акцію «Мир – Україні, щастя і добробут – кожній родині», що відбувається з ініціативи та завдяки підтримці Вишгородського міського голови Олексія Момота за безпосередньої участі його дружини Марини Ступнік, у Фонді пройшов майстер-клас Олени Кольвах – керівника Спілки майстрів Вишгорода та студії «Золоті ручки» міського Центру творчості «Джерело».

Так багато красивих мам було того дня! Краси їм додавали їхні діти. Адже як влучно сказала керівник оргвідділу міської ради Олена Глава, вітаючи присутніх, «одна дитина в сім’ї – важко, а три – то щастя». Тож тут були найщасливіші мами, які мають по троє діток, а дехто й більше. Малеча готувала подарунки матусям за допомогою декупажу, та й вони самі охоче освоювали цю техніку.

Благословив усіх на добру справу протоієрей храму Святих апостолів Петра і Павла Олександр Матіюк. А після благословення та його щирих слів на адресу матерів і щемливих рядків із вірша Бориса Олійника разом із усіма взявся до справи.

Аби матеріалів вистачило всім, подбав президент Фонду Володимир Малишев. І Олені Кольвах не довелось довго переконувати, що зроблене своїми руками  приємно і дарувати, і отримувати. Тим більше – річ, потрібну в господарстві, адже прикрашали кухонне приладдя.

Присутні на майстер-класі з технікою «декупаж» познайомилися вперше і отримали безліч позитиву від того, що все у них вийшло красиво.

Євгенія Шешеня і три її донечки – Лариса, Маргарита і Софія – прикрасили кілька виробів. Тож буде подарунок і бабусі Наталі. Як і в Миросі Друзенко, яка старалася разом із мамою Альоною.

Троє з чотирьох діток Олени Хмельницької – Влас, Яніс та Лера – дуже дружно працювали. А Влас ще й похвалився тим, що він – надійний мамин помічник по господарству.

Поруч працював і багатодітний татусь – Тарас Воропаєв замінив дружину, яка трішки прихворіла, і був зі своїми синами. «Сподіваюся, наші подарунки порадують маму, – каже Тарас, – і вона швидше видужає».

На час майстер-класу приміщення Фонду перетворилось на живий вулик, у якому вирувала спільна робота дорослих і дітей та жваве спілкування. А по трудах дітлахи пригощалися  солодощами та узваром.

Додому йшли із піднесеним настроєм, своїми виробами  та цукерками для кожної родини.  А ще тридцяти багатодітним сім’ям  Вишгорода  Марина Ступнік передала набори продуктів.

 Олена Глава, Марина Ступнік, Володимир Малишев зичили мамам доброго здоров’я, Божого благословення, тепла і злагоди в родинах, і всім – миру. Адже саме мир – головна умова нашого життя на Землі.

DSC 0649

DSC 0668

DSC 0669

DSC 0673

DSC 0679

DSC 0685

DSC 0692

DSC 0694

DSC 0700

DSC 0704

DSC 0708

DSC 0710

DSC 0712

DSC 0720