08.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

«Співаночка» – найкраща!

Валентина ЯКОВЕНКО, методист ЦТ «Джерело»
ФОТО – архів вокального колективу «Співаночка»

Напередодні 10-річчя Вишгородського міського Центру творчості «Джерело» вокальний колектив «Співаночка» (керівник – Валентина Демочко) зробив рідному закладу черговий подарунок – 7 травня повернувся з перемогою з ХІV Міжнародного благодійного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Квітуча Україна».
У номінації «Народний вокал» (у 1 категорії) 2-і місця вибороли солістки колективу Софія Лисенко з «Віночком закарпатських пісень» та Марія Ярмоленко (у 2 категорії) з піснею «Молодички молодії».
А от колектив «Співаночка» у зазначеній номінації став абсолютним переможцем конкурсу!
– Фестиваль, що проходив протягом трьох днів у Палаці культури Київського університету туризму, економіки і права в рамках проекту «Безхмарне небо для дітей», зібрав величезну кількість учасників, – розповідає Валентина Демочко. – Лише третього дня разом із нами на сцені їх виступило 116. Звісно, журі було непросто працювати навіть фізично. За більш сприятливих обставин, вважаю, що виступ нашої Софії Лисенко був би також оцінений як найкращий.
Я дуже задоволена виступом колективу і солісток зокрема. Наші результати у конкурсі такого високого рівня – плоди старанної праці. Триматимемо високу планку й надалі.
Вітаємо «Співаночку» і її керівника! Натхнення вам і подальших творчих успіхів!

viber1

viber2

viber3

viber4