03.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Республіканські перемоги

Олег ТИМЧЕНКО, директор Вишгородської ЗОШ №1
ФОТО — архів школи, спеціально для «Вишгорода»

Із середини першого семестру в школах розпочинаються предметні олімпіади. Переможці І (шкільного) етапу представляють свої навчальні заклади в ІІ (районному), переможці ІІ — продовжують змагання в ІІІ (обласному) турі, і лише найбільш талановиті, ерудовані, з грунтовними знаннями та креативним мисленням виходять на республіканські перегони.
Нещодавно закінчився ІV (республіканський) етап учнівських предметних олімпіад із базових дисциплін, і Вишгородська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 має здобутки.
Цікавим, тернистим, наполегливим шляхом навчання та розвитку поруч із вихованцями крокували вчителі, компетентні помічники та консультанти, які зацікавлювали і вели талановитих дітей до самовираження й перемоги.
На районному етапі переможцями стали 34 наші учні. Перших місць — 12, других — 9, третіх — 13. Відповідно, з 12 предметів найкращі учні делеговані на обласні перегони. І дев’ятеро з них посіли призові місця! Золото отримали: з фізики — Андрій Шитіков, учень 9-А класу (учитель Мілена Гегельська) та з англійської мови Маргарита Вознюк, учениця 9-А класу (учитель Юлія Голдак). Друге місце з образотворчого мистецтва виборола учениця 8-Б класу Вікторія Пироженко (учитель Інна Герасимчук). Бронза дісталась учениці 11-А Людмилі Стеценко з географії (учитель Лідія Шкурко) та з правознавства (учитель Наталія Борисевич), Андрію Шитікову (9-А) — з математики (учитель Мілена Гегельська), Владиславі Рищенко (з того ж класу) — з правознавства (учитель Наталія Борисевич), Аліні Потушинській (11-Б) — з образотворчого мистецтва (учитель Інна Герасимчук) та Анастасії Радченко (8-Б) — з трудового навчання (учитель Марія Канарська).
Представляти Київську область на республіканській олімпіаді з фізики, що проходила в місті Кривий Ріг, випала честь Андрію Шитікову, який посів перше місце в ІІІ турі. Такого високого рівня, переважно, досягають вихованці фізико-математичних ліцеїв, де фізику вивчають поглиблено. Але компетентне журі саме роботу Андрія, учня нашої Вишгородської загальноосвітньої школи, оцінило найвищим балом. На ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад Шитіков впорався із теоретичними та практичними завданнями і увійшов до трійки переможців, виборовши бронзу.
Виховати талановитого учня може тільки талановитий учитель. Адміністрація школи щиро дякує дружному професійному колективу педагогів, які вкотре показали не лише свій професіоналізм, але й бажання змінювати цей світ на краще. Також велике спасибі за підтримку батькам. Бажаємо всім учням навчатися наполегливо, із задоволенням пірнати в найтемніші глибини наук і злітати до небачених висот знань, аби щороку Вишгородська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 поповнювалась новими талановитими зірочками, збагачувалась і зростала дружна шкільна родина.

20170412 125928

20170412 125238