23.09.2021

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Чекайте на нові витівки

Христина БАРАНОВСЬКА
ФОТО – архів «Клерико», спеціально для «Вишгорода»

2 квітня Вишгородський танцювальний колектив «Клерико» запалив серця українців. Понад 1000 глядачів завітали до Київського університету ім. Б. Грінченка на дивовижний танцювальний мюзикл «Пригоди Аліси в Дивокраї», який створили креативні керівники колективу Ольга Пінчук, Аліна Кульбаба, Софія Мельник, Марія Чура та понад 155 талановитих вихованців та акторів, які жили своїми ролями.
«Клерико» не раз вражав постановками та прагненням більшого. Новоспечені чемпіони України знову представили глядачеві неймовірну казку у власній інтерпретації за мотивами твору Льюїса Керолла «Аліса в країні чудес». Кожен виступ, кожна сцена супроводжувались шаленими оплесками, а для глядачів півтори години пролетіли непомітно.
До створення неймовірного шоу багато зусиль доклали як керівники, так і вихованці «Клерико». Неперевершений результат залежав, зокрема, і від талановитого костюмера колективу – Людмили Чури, гримера Альони Хоменко, новоспечених акторів, які були на рівні народних артистів. Це Роман Микитчик (Кролик), Любов Лисенко (Червона Королева), В’ячеслав Тарасюк (Білий Король), Оксана Ярова (Капелюшник), Оксана Іванченко (Гусінь), Аліна Тарасенко (мишка Соня), Оксана Степанишина, Тетяна Бабчук, Олег Туранський (чарівні статуї) і Аліна Кульбаба (Аліса). Друзі колективу допомагали за лаштунками.
Вишгородський танцювальний колектив «Клерико» дякує всім, хто завітав на чаювання, а також прокоментував виступ у соцмережах.
Чекайте на нові витівки непередбачуваних та неймовірно талановитих танцівників. Ми танцюємо для вас!

0513

IMG 1103

IMG 1136

0490