24.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Юні краєзнавці зустрілися із Наталією Сумською

З нагоди 85-ї річниці утворення Київської області відбулася обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «Київщина — мій заповітний край». Захід проходив на базі Бучанської ЗОШ №5 і зібрав юних краєзнавців із різних куточків Київщини, які привезли розповіді про найвідоміших своїх земляків.

Найбільшу цікавість викликав виступ юних дослідниць, які представляли на конференції Вишгородщину, — вихованок гуртка «Історичне краєзнавство» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» (гурток діє на базі Катюжанської школи; керівник гуртка Людмила Осадча).

Віра Федіна та Вікторія Прокопенко підготували розповідь про своїх земляків, які багато років проживали в селі Катюжанка Вишгородського району, — відому акторську династію Сумських. Доповідь була дуже цікавою, та надзвичайне захоплення викликала поява зіркової представниці династії — провідної актриси Національного академічного драматичного театру ім. І. Франка, народної артистки України Наталії Сумської.

Артистка радо привітала учасників конференції, щиро подякувала юним краєзнавцям за їхню діяльність, за дослідження, які розкривають нові сторінки історії Київщини та України. На завершення у виконанні Наталії Сумської проникливо і натхненно прозвучали рядки великого Тараса Шевченка.

А потім, звісно, юні учасники конференції оточили знамениту гостю, поспілкувалися з пані Наталією та зробили фото на згадку про цю зустріч.