01.04.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Перевезення

Влас. інф.

Соцмережі гудуть — клаксонами автоперевізників. Голова Асоціації «Автоперевізники Київщини» Олексій Павленко 5 квітня ц. р. повідомив «Українській правді. Київ» про те, що вони готові спалити автобус під Київською обладміністрацією, протестуючи проти втручання в конкурсну систему розподілу маршрутів між автотранспортними підприємствами з боку посадовців КОДА і проти створення корупційних схем.
«Ми хочемо повернутися до питання компенсації за перевезення пільговиків — перше; щоб голова КОДА звернув увагу на нелегальні перевезення на Київщині – друге, щоб перестали у ручному режимі розподіляти маршрути, а проводили конкурси; третє, четверте – щоб нарешті була затверджена маршрутна мережа області і щоб на старі маршрути не накладали нові. Це основні питання, які ми хочемо вирішити», — підсумував Павленко.
Перевізники, що не входять до Асоціації, стверджують, що це штучно створена організація, котра вирішує свої питання – підвищення тарифів тощо. Із третьої декади січня вартість проїзду на приміських маршрутах Київщини виросла в середньому на 40%, підняли її й у столиці. Комісія КОДА розглядає обгрунтованість суттєвого подорожчання проїзду. Зазначимо, що, за законодавством, перевізник сам визначає тарифну політику.
Докладніше див:
https://kiev.pravda.com.ua/news/58e4b14b1c6b8/;
http://kiev.pravda.com.ua/news/58e3c62af0176/
Із Вишгорода до Києва перевезення здійснює ТОВ «АвтоЛайн». Вишгородці також їздять до столиці й додому на попутках, із знайомими, на автотранспорті громадських організацій і на нелегалах. Останнім часом — знову-таки в соцмережах — пішла інформація про розбите скло, заважання паркуватися приватним автівкам біля зупинки автобуса тощо.
«Попит породжує пропозицію, а не навпаки — так вважають пасажири. — Чим добиратися — таксі, попуткою чи автобусом — вирішувати нам». Ось що відповів на запитання редакції директор ТОВ «АвтоЛайн» Олександр Балуєв: «На мою думку, зараз на Героїв Дніпра в Києві йдуть «розбірки» між двома групами автоперевізників-нелегалів.
Так, нещодавно бусику побили скло хлопці, що вибігли з метро. Наскільки я знаю, до поліції надійшла скарга, а до ТОВ «АвтоЛайн» претензій немає.
Крім того, оскільки жінкам-диспетчерам ТОВ «АвтоЛайн» пішли погрози — ми поставили на Героїв Дніпра двох диспетчерів-чоловіків. Пільговиків до автобусів беруть усіх. Розклад, зокрема останній рейс, складено в КОДА».