24.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Загальноміські толоки

Влас. інф.
ФОТО — Андрій МАКСІМОВ, «Вишгород», соцмережі

До спільного прибирання міста ставляться по-різному. Та для багатьох міських депутатів це іще одна нагода поспілкуватися з виборцями, виявити «вузькі» місця та застосувати свої організаційні здібності на загальну користь громади.
От і вихідні 25-26 березня не стали винятком. І якщо спаяний колектив виконавчого комітету міськради традиційно причепурював набережну Київського моря у робочу п’ятницю, то на округах люди виходили на прибудинкові території у свої вихідні.
За інформацією заступника міського голови Ігоря Свистуна, міська рада придбала все необхідне для проведення загальноміської толоки та передала двом комунальним підприємствам — «Управляючій компанії» та «Благоустрою», а вони, відповідно, надавали на запит депутатів мішки для сміття та лопати, пилки і сікатори, відра і сокири, щітки і вапно для побілки, верейки і рукавички, вила, мітли і граблі.
Люди – і приємно, що переважно молоді — все більше відчувають себе господарями будинку, де вони мешкають. Так, родина Луїзових із Симоненка, 5 не лише висадила рядочок вічнозелених акумуляторів кисню, а й залучила до копання й поливання сусідів-дітлахів. Отак негучно розпочинається в наших дітей патріотизм.
І поточна робота у міських комунальнків не вибуває: інтенсивний ремонт лавочок, дитячих і спортивних майданчиків, декоративних огорож, згрібання і вивезення піску вздовж узбіч і минулорічного палого листя. Тож нагадуємо: наступні загальноміські толоки — 7 і 28 квітня.