28.05.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

У танці з чемпіонкою

Микола КОРОЛЬ, директор ВРКДЮСШ
ФОТО – архів ВРКДЮСШ, спеціально для «Вишгорода»

Із 17 по 19 березня ц. р. у Київському Палаці спорту відбувся 22-й Міжнародний турнір із художньої гімнастики «Кубок Дерюгіної-2017». Він був присвячений 85-річчю президента федерації гімнастики України, Героя України, головного тренера збірної країни Альбіни Дерюгіної. У турнірі взяли участь 28 країн, у тому числі і наша збірна.
До цієї важливої події в житті кожної гімнастки готувалися й чарівні грації Вишгородської КДЮСШ. Напередодні яскравого свята їм пощастило пройти кастинг на участь у гала-концерті, який влаштувала Ірина Блохіна — тренер і хореограф збірної. Дівчата протягом місяця їздили до школи Дерюгіної і відточували кожен рух разом із вихованцями цієї школи та іншими учасницями з різних куточків України.
Вихованки Вишгородської КДЮСШ Діана Король і Катерина Злепко – гордість нашої школи – виступили з танцем «Кросівки» разом із «бронзовим» призером Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро-2016, чемпіонкою світу у вправі з обручем, багаторазовим призером чемпіонатів світу і Європи Анною Різатдіновою, а разом із вихованками школи Дерюгіної – з танцем «Кружляє» під пісню Діми Монатика.
Ще один феєричний виступ за участі п’яти наших юних гімнасток відбувся 17 березня – з танцем «Рандеву» виступили Поліна Козіна, Марія Проворна, Кіра Тавгазова, Кіра Задорожна, Анна Хаян.

Image002

Image003

Image004

Image005

Image006

Image001