30.09.2022

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Міжнародні виставки: ІНТЕЛЕКТдипломи та медалі

Влас. інф.
ФОТО — архів НВК «ВРГ «Інтелект» — ЗОШ І ст.»

У VIII Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» та V Міжнародній виставці освіти за кордоном «WorldEdu», що відбулись у Києві в березні ц. р. за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України (організатор — компанія «Виставковий Світ»), взяли участь 796 представників 25 регіонів України та 14 країн світу (Польщі, Австрії, Німеччини, Швейцарії, США, Болгарії, Чехії, Литви, Молдови, Грузії, Словаччини, Румунії, Угорщини, Китаю).

Увазі широкої громадськості, педагогів, науковців, фахівців, молоді, органів державної влади та управління було надано новітні практичні напрацювання, інноваційні ідеї і технології в сфері освіти; ефективні шляхи інтеграції української освіти та науки в європейський і світовий простір; досвід розширення міжнародної співпраці, участі в спільних наукових і освітніх програмах, проектах; здобутки в підвищенні якості навчального та виховного процесів; досягнення в реалізації законів про освіту та науку

Свої напрацювання представив і навчально-виховний комплекс «Вишгородська районна гімназія «Інтелект» — загальноосвітня школа І ступеня». Досвідом роботи поділилися вчителі Інна Шубко, Валентина Оверченко, Вівра Василенко, Юлія Бондар, Тетяна Романюк, Оксана Борутенок, Галина Старкова, Олена Калмикова, Ірина Пономаренко, Тетяна Уманець, Наталія Ярченко, Людмила Бурдейна, Ірина Волкотруб, Марія Чух, Галина Панченко, Валентина Форостова, Любов Пироженко, Ірина Єременко. Тетяна Шульженко, Діана Карнакова. Навчальний заклад нагороджено золотою медаллю та дипломом у номінації «Становлення нової української школи в умовах модернізації та інтеграції до європейського освітнього простору: досягнення та перспективи». Педагоги гімназії також відзначенідипломом за активну участь у створенні сучасної якісної системи національної освіти.

Image002

Image003

Image004

Image005

Image006

Image001