30.09.2022

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

До уваги внутрішньо переміщених осіб, які не оформили заяви на виготовлення електронного пенсійного посвідчення!

Управління ПФУ у Вишгородському районі.

Згідно з Постановою КМУ від 14 березня 2016 р. № 167 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» з 1 серпня 2016 р. Ощадбанк розпочав виготовлення електронних пенсійних посвідчень та обмін існуючих платіжних карток на такі посвідчення. Виготовлення електронних пенсійних посвідчень здійснюється виключно у разі звернення клієнта і є безкоштовним для нього.
Станом на 01.03.2017 року на обліку в управлінні ПФУ у Вишгородському районі перебувають 1008 внутрішньо переміщених осіб, з них 691 — подали заяви на виготовлення електронного пенсійного посвідчення.
Для отримання платіжної картки, яка одночасно є електронним пенсійним посвідченням (ЕПП), пенсіонерам — внутрішньо переміщеним особам необхідно здійснити наступні кроки:
Крок 1. Пенсійний фонд України:
— звернутись до Пенсійного фонду за місцем фактичного проживання та написати заяву на виготовлення ЕПП;
— надати до Пенсійного фонду паспорт, довідку про присвоєння ідентифікаційного номера та інші документи, необхідні для формування пенсійної справи.
Крок 2. Ощадбанк:
— через місяць після подання заяви до Пенсійного фонду звернутись до відділення Ощадбанку, зазначеного в заяві. Надати до Ощадбанку паспорт, довідку про присвоєння ідентифікаційного номера, довідку про взяття на облік особи, яка переміщується;
— укласти з Ощадбанком договір, отримати ЕПП та одразу активувати його в касі.
Звертаємо увагу на те, що протягом першого року строку дії ЕПП кожні 6 місяців пенсіонерам потрібно звертатись до відділення Ощадбанку, в якому отримано ЕПП, для обов’язкової фізичної ідентифікації. Протягом  другого та третього року строку дії ЕПП потрібно звертатись до того ж відділення Ощадбанку раз на рік.
Крім того, управління Пенсійного фонду України у Вишгородському районі повідомляє, що внутрішньо переміщені особи, які належать до маломобільних груп населення (інваліди І та ІІ груп, інші особи, які потребують стороннього догляду або досягли 80-річного віку), можуть звернутись до управління для оформлення заяви на виготовлення ЕПП за телефоном «гарячої» лінії (04596) 25-059 або засобами електронної пошти ([email protected]) та попередньо домовитись щодо здійснення спеціалістами управління виїзного прийому за місцем проживання пенсіонера.