31.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Весняна творча хвиля

Влас. інф.
ФОТО – архів РЦТ «Дивосвіт», спеціально для «Вишгорода»

У Вишгородському районному Центрі творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» зустрічали весну: у її перший день юні диво-митці щороку призначають своєрідне побачення прихильникам своїх талантів – запрошують усіх на ПЕРШИЙ ВЕСНЯНИЙ КОНЦЕРТ.

От і першого березня ц. р. було чимало романтично-іронічних реприз від ведучих концерту з творчого об’єднання «Різні Люди» (керівник Олена Титаренко), які розважили глядачів і налаштували їх на весняну хвилю, а гучні ритми барабанів студії «Феєрія» (керівник Анастасія Копоть) додали концерту святковості.

Пісні про кохання від співачок зі студії «Соло» (керівник Світлана Стрелкова) та пісня-вітання для мам від вокальної студії «Доремікс» (керівник Олена Устінова) нагадали всім про прийдешнє весняне жіноче свято.

До душі усім прийшлися по-весняному жваві і веселі танці від студії хореографічних мініатюр «Пролісок» (керівник Олександра Нетикша) та зворушливі дитячі пісні від солісток студії «Смайлик» (керівник Олена Ушакова) з Димерського відділення «Дивосвіту».

Вокальна студія «Візерунок» (керівник Тетяна Литвин), як завжди, продемонструвала яскраву пісенну палітру, в якій ціле розмаїття відтінків: і яскраві сонячні мелодії від молодших учасників колективу, і різнопланові, глибокі композиції від старших «Візерунків».

Оригінальними пластичними малюнками запам’яталися пластичні етюди від студії пластики і танцю «Віва» (керівник Діна Зав’ялова). А хореографічна студія «Ліберті» (керівник Павло Лук’яненко) потішила всіх різноманітними і самобутніми танцювальними композиціями, які завжди приваблюють своєю нестандартною, властивою тільки цьому колективу стилістикою.

Тож юні таланти «Дивосвіту», як і щороку, зустріли весну творчо й натхненно, дружно висловивши побажання, аби прийдешня весна принесла нам усім мир, любов і щасливі посмішки.

IMG 3726

IMG 3727

IMG 3728

IMG 3743

IMG 3744

IMG 3783

IMG 3784

IMG 3788

IMG 3725