19.06.2021

Газета Вишгород. ONLINE

Офіційний сайт газети Вишгород, Новини, архів. ONLINE

ТЕРИТОРІЯ IQ

IMG 4944

Влас. інф.
ФОТО — архів РЦТ «Дивосвіт», спеціально для «Вишгорода»

Третього березня у Вишгородському районному Центрі художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» розпочалася весняна серія інтелектуальних ігор. Турнір найрозумніших «ТЕРИТОРІЯ IQ» зібрав п’ять команд учнів 7-8 класів із навчальних закладів Вишгородського району: Димерської ЗОШ, Димерської гімназії, Козаровицької ЗОШ, Лебедівської ЗОШ і Технічного ліцею НТУУ «КПІ».

Назва інтелект-шоу обумовила й зміст та напрямки конкурсів ігрової програми, яку запропонувала учасникам ведуча і автор проекту «Інтелектуальний простір» Катерина Караваєва. Загальновідомо, що IQ – це коефіцієнт інтелекту, тобто інформаційний потенціал знань, складовими якого є багато якостей: пам’ять, увага, загальна ерудиція, допитливість, рівень освіченості, гнучкість і швидкість мислення, логіка, особистісний розвиток та життєвий досвід, кмітливість і дотепність тощо.

Гравці-розумники демонстрували усі ці якості в п’яти конкурсах. Конкурс «Бліц» був інтелект-розминкою для них: потрібно було дати відповіді на запитання (літери з яких мали скласти ще й слово «ерудиція», яке потрібно було розшифрувати, користуючись «ключем»).

Конкурс «Головоломки» таки змусив інтелектуалів «поламати голову» над завданнями, адже для правильної відповіді потрібно було зрозуміти логіку кожного запитання.

Конкурс «Підказки» пройшов легко і невимушено: захоплював візуально, і до того ж у його темі «Найвідоміші архітектурні пам’ятки України» учасники турніру були добре обізнані.

Конкурс «Цитати» не тільки краще познайомив наших розумників зі славетними діячами культури та мислителями всіх часів і народів, а й продемонстрував їхню неабияку кмітливість і дотепність, коли їм було запропоновано продовжити цитати цих відомих людей.

Конкурс «Півслова – слово» видався дещо складнішим: слова-відповіді мали скластися з двох частин, які, в свою чергу, треба було визначити за описом.

За кількістю зароблених балів були визначені переможці турніру. ІІІ місце посіла команда з Козаровицької ЗОШ, на ІІ-му – команда Димерської гімназії, а переможцем гри став Вишгородський технічний ліцей.

IMG 5005

IMG 5019

IMG 5020

IMG 5021

IMG 5022

IMG 5024

IMG 5070