09.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Звіт депутата Вишгородської міської ради ЖАДАНА Сергія Миколайовича за 2016 рік

Округ № 7 (вул. М. Грушевського, 8, 10, просп. І. Мазепи 1, 4-а)

Пройшов перший рік моєї діяльності як депутата Вишгородської міської ради, тому виконую свій обов’язок і подаю звіт на розсуд виборців.

За звітний період Вишгородською міською радою проведено 21 сесію, особисто я взяв участь у 20 з них.

Крім того, мною як головою фракції «ВО «Батьківщина» було підготовлено і прийнято сесією Вишгородської міської ради: — Звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, щодо оприлюднення інформації по формуванню тарифів на ЖКП.

Також за моєї ініціативи та за підтримки міського голови було розірвано договір оренди з компанією ТОВ «Рестінг», відповідну земельну ділянку було повернуто у комунальну власність міста. Таким чином була усунена загроза забудови на даній земельній ділянці між будинками по вул. М. Грушевського, 8 та 10. А на місці потенційної забудови було встановлено дитячий майданчик та мультифункціональний спортивний майданчик для загального користування.

Окрім того, в будинках на вул. М. Грушевського, 8 і 10 (кооперативні будинки, що знаходяться поруч один від одного) зроблено:

— повне кронування аварійних дерев (по вул. М. Грушевського, 8 та біля дитячого майданчика);

— на прибудинковій території (на вул. М. Грушевського, 10) — замінено старе прибудинкове освітлення на енергозберігаючі лед­світильники.

В будинку на просп. І. Мазепи, 1 (комунальний житловий фонд):

— встановлено нові вікна в під’їздах;

— замінено поштові скриньки;

— утеплено стіни в усіх під’їздах та пофарбовано стіни у під’їздах, де було здійснено відповідне утеплення;

— встановлено енергозберігаючі лампи в усіх під’їздах (на кожному поверсі).

Одним з головних пріоритетів моєї депутатської діяльності цього року також була робота з виборцями. Відповідно до ст.10 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», був затверджений графік проведення особистих прийомів громадян. За звітний період під час особистого прийому та у телефонному режимі до мене звернулися з різних питань 182 виборці.

Найбільш проблемні питання виборців я вирішував шляхом спрямування депутатських звернень до державних установ та організацій для захисту законних прав та інтересів громадян. За звітний період таких звернень було 28, за їх розглядом, реагуючи на проблеми містян, мною підготовлено та направлено 28 депутатських звернень до відповідних організацій та установ. Серед основних питань, з якими звертались мешканці, — потреба у наданні матеріальної допомоги, приватизація земельних ділянок, проблеми житлово­комунального господарства, працевлаштування та майнові проблеми.

Хочу подякувати міському голові О. В. Момоту, його заступникам та депутатському корпусу за плідну співпрацю.

У кожного з вас, шановні вишгородці,  склалися свої враження про мій звіт. Чекаю ваших зауважень та пропозицій за телефоном (067) 287­88­75, готовий їх вислухати і врахувати у своїй подальшій депутатській діяльності.