02.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Для старих і малих

Влас. інф.
ФОТО – архів ВРО ТЧХ України

На нараді директорів освітніх навчальних закладів Вишгородщини, що відбулась 2 березня у міському Центрі творчості «Джерело», представники Вишгородської районної організації Товариства Червоного Хреста України обговорили питання співпраці та передали кожній школі тонометри «Vega» й електронні медичні термометри МТ 418.
Ініціативу Червоного Хреста — забезпечити медичні кабінети навчальних закладів району — підтримала районна влада, повідомляє голова Вишгородської червонохресної організації Ірина Правдива та дякує освітянам за виховання в учнів принципів добра і милосердя.
Нагадуємо читачам, що до центру медико-соціальної допомоги Вишгородської районної організації Червоного Хреста України, розташованого за адресою: м. Вишгород, вул. В. Симоненка, 5 (тел: 04596-52-638), щодня звертаються в середньому 20-25 осіб — на 2-3 процедури за призначенням лікаря: крапельниці, масаж, магнітотерапію, ліжко «нуга-бест», «чобіток» (п’ять програм допомоги, зокрема «діабетична стопа»).
Тут зустрічають літніх недужих людей добрим словом, вимірюють їм тиск і «цукор» у крові, дають у тимчасове користування «ходунки», інвалідні візки, санітарні крісла, перуть речі лежачим одиноким хворим. Банк одягу для вимушених переселенців і речей для погорільців відкрито з 14-ої до 16-ої год. по середах у приміщенні під дитячим відділенням Вишгородської ЦРЛ (вул. Кургузова, 1).
А патронажна служба ВРО ТЧХ України розносить підопічним Центру по 20 благодійних обідів у робочий тиждень щодня (це багаторічна доброчинна допомога Світлани Свистун, кафе «Кирпулька»). До речі, у Вишгороді практично єдиний на Київщині (ще один такий заплановано у Броварах) центр медико-соціальної допомоги з патронажною службою, яку вдалося зберегти завдяки міському депутатському корпусу, що ухвалив відповідну програму.

Image002

Image001