29.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Два рибалки за добу

kyivobl.dsns.gov.ua

Незважаючи на всі попередження рятувальників, десятки рибалок продовжують виходити на крихкий лід для сумнівного задоволення отримати невеличкий улов.

Двічі впродовж доби довелось рятувальникам Вишгородського району надавати допомогу рибалкам, що опинились заблокованими на крижинах.

Так, 5 березня о 15:40 до оперативно-диспетчерської служби надійшло повідомлення що один з рибалок по мобільному телефону просить про допомогу. Чоловік знаходився на крижині поблизу села Лебедівка на Київському водосховищі, приблизно на відстані 400 м від берега.

 На виклик терміново було направлено рятувальників 37-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Вишгорода. За допомогою гумового човна «Шторм-450» потерпілого 1956 року народження було доправлено до берега.

Цього ж дня рятували ще одного чоловіка 1969 року народження, вже поблизу села Ровжі. Течією крижину віднесло від берега на відстань 300 метрів.

Головне управління ДСНС у Київській області звертається до усіх любителів зимової рибної ловлі з проханням не виходити на лід. Товщина криги наразі дуже тонка — і перебувати на ній вкрай небезпечно!