23.09.2021

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

ПИСЬМЕННИК ПЕРЕДАВ КНИЖКИ ДО БІБЛІОТЕК РАЙОНУ

Влас. інф.
ФОТО — прихильники письменника, спеціально для «Вишгорода»

Сьогодні, 2 березня 2017 р., відомий український письменник, поет-пісняр, журналіст і публіцист Олександр Балабко привіз до Вишгородського міського Центру творчості «Джерело» та передав шкільним бібліотекам Витшгородщини понад 300 книжок ыз власної бібліотеки: поетичні та прозові збірки і видання з мистецтва…

У «Джерелі» саме проходила нарада директорів навчальних закладів Вишгородського району — і для освітян та бібліотекарів шкіл приємним сюрпризом стало спілкування з живим класиком, якого, до речі, чимало хто з них знає через творчу вітальню Будинку вчителя у Києві. Розповідь про не всім відомі сторінки з життя Миколи Гоголя та літературна вікторина (з призом — власноруч підписаною автором раритетною вже книжкою про сакрального українця) надовго запам’ятається учасникам наради.

Респект організаторам зустрічі зав. районним відділом освіти Тетяні Форощі та директору ЦТ «Джерело» Наталії Кисіль! Бо Олександра Васильовича знаю особисто а щоразу дізнаюсь щось нове із його виступів. Він ще й гумористичне оповідання прочитав з поетичною назвою, так артистично, що оплески довго не вгавали.

Присутні висловили побажання зустрічатися ще не раз на районному методичному об’єднанні вчителів української мови й літератури, на відкритих уроках тощо. Олександр Балабко досліджує життя відомих українців, спілкується з творчою молоддю та входить до журі багатьох мистецьких конкурсів. Докладніше про нього — чит. у Вікіпедії, а про захід, що відбувся у Вишгороді, — див. на фото.

Image002

Image003

Image004

Image005

Image006

Image007

Image001