29.05.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Звіт про роботу за 2016 рік депутатів Вишгородської міської ради VII скликання Валентини Парчук і Юрія Городиського (фракція ВО «Свобода»)

Шановні виборці!

Дякуємо вам за довіру!

Звітуємо перед вами за рік нашої роботи.

Парчук Валентина Григорівна — перший кандидат за виборчим списком до Вишгородської міської ради (округ № 19 — вул. Б. Хмельницького, 9, вул.
Ю. Кургузова, 11­а, вул. В. Симоненка, 10); член комісії з питань планування та формування бюджету міста Вишгородської міської ради.

Городиський Юрій Олегович — обраний у виборчому окрузі № 32 (просп. Т. Шевченка, 2­г, 3, вул. Шкільна 7, 7/1); голова постійної комісії з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Вишгородської міської ради.

Робота на округах:

Протягом року надходили звернення від мешканців із різних питань, найбільше звернень було з приводу ремонту житлових будинків та прибудинкових територій. Багато що вдалося зробити, зокрема:

За програмами розвитку міста та про міський бюджет у 2016 році використані кошти, які були виділені на капітальний ремонт асфальтного покриття дворового проїзду з просп. Т. Шевченка до будинку 2­г, а також на ремонт фасаду буд. № 7 по вул. Шкільній

(округ № 32, Городиський Ю.О.)

Проведено повірку теплових лічильників будинку № 7 по вул. Шкільній

(округ № 32, Городиський Ю.О.)

До програм розвитку міста на 2017 рік включено ремонт дахового покриття буд. № 7, ремонт під’їзду будинку № 7/1 по вул. Шкільній, ремонт системи пожежної безпеки, ліфтів та дахового покриття буд. № 2­г по просп. Т. Шевченка

(округ № 32,  Городиський Ю.О.)

Ведеться робота щодо  вилучення для суспільних потреб незаконно відчуженої  території біля будинку 2­г по просп. Т.  Шевченка (округ № 32, Городиський Ю.О.)

За адресою вул. Б. Хмельницького, буд. 9 (округ № 19, Парчук В.Г.):

Здійснено частковий ремонт даху будинку, повна заміна водостічної системи, замінено поштові скриньки, замінено світильники на більш сучасні ЛЕПсвітильники у під’їздах будинку, ліквідовано провал асфальтного покриття біля 1­го під’їзду, вирізано 5 аварійних пірамідальних тополь, встановлено декоративний паркан; проведено ремонт каналізаційного колодязя, розміщеного на прибудинковій території.

За адресою: вул. Ю. Кургузова, буд. 11­а

(округ № 19, Парчук В.Г.):

Заасфальтовано майданчик біля 1­го під’їзду, відведено воду, яка руйнувала конструкцію будинку і затоплювала підвал; відремонтовано східці зі сторони центральної вулиці, здійснено підсипку грунту на схилі, доукомплектовано дитячий майданчик новими елементами, встановлено елементи декору для квітів для обмеження паркування автомобілів у дворі буд. біля 3 і 4 під’їздів.

За адресою: вул. Симоненка,

буд. 10 /кооператив/

(округ № 19, Парчук В.Г.):

Біля будинку вирізані аварійні тополі, доукомплектовано дитячий майданчик новими елементами.

Окрім того, на окрузі № 19

(Парчук В.Г.): на вул. Ю. Кургузова, буд. 11­а  і на вул. Б. Хмельницького, буд. 9 відбулися збори мешканців будинків з приводу створення Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), проведено роз’яснювальну роботу, надано необхідні консультації із залученням спеціалістів.

Інша робота:

Ми як депутати є дисциплінованими і без поважних причин не пропускали засідання сесій. Відповідально ставилися до засідань постійних комісій. Вносили пропозиції до рішень, розробляли програми.

Зокрема, у 2016 році:

Організований прозорий, публічний та докладний процес розгляду усіх земельних питань із безпосереднім виїздом на місце розташування об’єктів, із повідомленням та залученням усіх бажаючих депутатів (не тільки членів відповідної комісії), а також громадських активістів. При комісії діє дорадчий орган, який складається з учасників АТО.

У бюджеті міста на 2016 рік було передбачено видатки на придбання та впровадження системи персонального голосування. Систему персонального голосування впроваджено, завдяки чому виборці мають змогу знайомитись із усіма голосуваннями депутатів ради.

На початку 2016 року на засіданні виконавчого комітету Вишгородської міськради, де була присутня також і громадськість міста та одним із основних питань було — розглянути і затвердтити рішення «Про затвердження схем прибирання та тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій» та необхідність затвердити нові тарифи, — виявилось, що лише 65% будинків дали свою згоду. В результаті роботи з цього питання депутата  Парчук В. Г.,  розгляд і затвердження нових тарифів виконкомом міської ради було перенесено на 01 квітня 2016 року. За пропозицією Парчук В. Г., за цей час депутати  міської ради разом із працівниками КПЖ і КГ м. Вишгорода мали допрацювати на місцях, зі своїми округами, опитати і врахувати всі можливі пропозиції з цього питання.

На засіданні виконавчого комітету Вишгородської міської ради також було запропоновано переглянути прийняте раніше — 17.12.2015 року — рішення № 297 «Про встановлення  вартості ритуальних послуг у м. Вишгороді».  Адже, згідно з цим рішенням, максимальна вартість ритуальних послуг складає 1721 грн. Депутат Парчук В. Г. наголосила на необхідності повернутися до цього питання і ще раз переглянути кошторис і доцільність встановлення таких розцінок. Подане відповідне депутатське звернення на ім’я Вишгородcького міського голови.

Підняте питання (внаслідок багатьох звернень громадян) із залученням місцевої преси з приводу перевізника — фірми «АТАСС­Бориспіль», яка здійснює перевезення «м. Київ, ст. м. «Героїв Дніпра» — м. Вишгород» (маршрут № 397) щодо невідповідності вимогам перевізника, порушення правил безпеки, поводження з пасажирами — складено депутатський запит на ім’я мера м. Вишгорода, а також передано звернення до Київської обласної ради (Парчук В. Г.). 

Було внесено зміни в проекти рішень Вишгородської міської ради з приводу  захисту археологічної спадщини на землях історичного значення м. Вишгорода.

На XV сесії Вишгородської міської ради VII скликання було зачитано, затверджено та прийнято Проект рішення про звернення до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України стосовно необґрунтованого підвищення тарифів на газ та інші комунальні послуги для населення.  

Зібрано підписи мешканців проти передання у приватну власніть земельної ділянки 0,8 га, розташованої серед щільної забудови. Звернення зачитане на сесії Філюк О. В. (помічник депутата Парчук В. Г.), внаслідок чого земельну ділянку не було передано у приватну власність, запропоновано облаштувати там парк або баскетбольний майданчик.

Запропоновано і затверджено на сесії міської ради «Програму підтримки видавничої справи та формування патріотичного  інформаційного простору на 2017 рік у м. Вишгороді». У програмі передбачено виготовлення місцевим видавцем та розповсюдження по школах та дитячих садочках міста літератури українського спрямування.

Ведеться розробка програми фінансування з бюджету міста на 2017 рік дитячої «Молочної кухні» (Парчук В. Г.).

Постійно наголошується на засіданнях відповідних профільних комісій і сесій про найболючіше питання для міста Вишгорода — багатоповерхову нову забудову.

Шановні виборці! Ми завжди відкриті до спілкування і готові до ваших пропозицій!

Постійно ведемо депутатський прийом — як у депутатській приймальні за адресою: просп. Т. Шевченка, 2­д, оф. 402, так і з виходом до місця проживання. Тел: (050) 332 96 34 (В. Парчук),

   (067) 319 15 15 (Ю. Городиський).

Складаються акти, серед яких – засвідчення різноманітних фактів, а також щодо необхідності надання матеріальної допомоги, надається первинна юридична допомога громадянам. Із ОСББ та комунальними підприємствами ведеться тісна співпраця, спрямована на покращення благоустрою будинків та прибудинкових територій, що входять до виборчих округів.

Ми є не лише депутатами, а й активними громадянами нашого міста, беремо активну участь у громадському житті, активно співпрацюємо з місцевими ЗМІ. За нашою діяльністю можна спостерігати також в інтернет­мережі «Фейсбук».

З повагою до вас

Валентина ПАРЧУК,

Юрій ГОРОДИСЬКИЙ