08.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Пільговий кредит на житло

З метою підвищення рівня забезпечення сімей учасників АТО житлом Держмолодьжитло ініціювало внесення змін до Порядку використання власних коштів (коштів статутного капіталу) Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» в частині надання права на перевагу в отриманні кредиту молодим сім’ям, в яких один із членів сім’ї (чоловік або дружина) брали безпосередню участь в антитерористичній операції та/або у забезпеченні її проведення, а також сім’ям молодих громадян, учасників антитерористичної операції, які загинули у період проведення антитерористичної операції. Зазначені зміни затверджено рішенням спостережної ради Держмолодьжитла від 21 жовтня 2016 року.

Кредит за рахунок власних коштів Держмолодьжитла надається на будівництво (реконструкцію) і придбання житла молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам (віком до 35 років), які згідно із законодавством визнані такими, що потребують поліпшення житлових умов.
Відсоткова ставка за користування кредитом встановлена у розмірі 14,1% річних, кредит надається терміном до 30 років, але не більше, ніж до досягнення позичальником пенсійного віку.
Громадяни, які виявили бажання отримати пільговий кредит, повинні звернутися до Іпотечного центру в м. Києві та Київській області Фонду, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Максима Кривоноса, 2-а, корпус 2
(поверх 5). Консультації можна отримати за телефоном: +38 (044) 249-36-93.