28.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Імперія завдає холостий удар

Сергій СКАРБНИК 
Facebook, 17.02.2017, 18:22

Олексій Момот замість домашнього арешту та відсторонення від посади отримує запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання (друга частина засідання Печерського суду відбулась 17.02.2017 р. — ред.). А тим часом прокуратура до 14 квітня буде проводити чергове пустопорожнє розслідування.

Враження, ніби цією справою нас пробують на зуб: «може, вже можна Момота з’їсти, може, народ все забув і його не підтримує?». Чим ще можна пояснити подібну «нав’язливість» звинувачень? Та ми нічого не забули і соц. мережі з тегом #freeMOMOT всі пам’ятають. Тим паче, що прихильників народного мера стало ще більше, коли зникли сумніви в останніх скептиків.
Мені цікаво, чи розуміють замовники справи та їхні безголові маріонетки, що своїми діями вони лише роблять PR Олексію. З такою увагою вже ніякої рекламної кампанії не потрібно. А це означає, що їм треба змиритися і не вкладати вкрадені гроші у форсування справи Момота. Іноді дешевше визнати свою помилку, правда, для цього слід мати достатньо здорового глузду.
Та я вірю, що, маючи таку самоорганізовану та самодостатню громаду, — подібним фальсифікаціям скоро не буде місця. Адже раби не в змозі контролювати вільних людей, а світло Свободи осліплює тих, хто звик жити у темряві.
#ВишгородСила