24.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Стрічка новин

В Україні має бути створено повний цикл виробництва у літакобудуванні та оборонній промисловості

Україна успішно здійснила процес імпортозаміщення і має продовжити рухатися в напрямку створення повного циклу виробництва у літакобудуванні та оборонній промисловості. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи нараду з питань авіабудування на ПАТ «ФЕД» у Харкові (23 лютого).

Українські підприємства сьогодні виходять на європейські та світові ринки, зауважив Глава Уряду, навівши приклади Заводу імені В. О. Малишева та ПАТ «ФЕД», які він відвідав у Харкові. Такі плани щодо міжнародного співробітництва свідчать, що потенціал України у цій сфері є надзвичайно великий, переконаний Глава Уряду.

Учасники наради за участю Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва та Віце-прем’єр-міністра України Володимира Кістіона обговорили напрацювання робочої групи щодо відродження авіаційної галузі та пропозицій необхідних рішень, що мають бути ухвалені Урядом.

Розвиток громад залежить від лідерів ОТГ, –  Г. Зубко

Розвиток громад залежить від лідерів ОТГ (об’єднаних територіальних громад), яких обрали люди, від  їх повноважень та можливостей. Це можливість управляти фінансами, залучати інвестиції, збільшувати доходи до місцевих бюджетів та ін. Більше відповідальності, прозорості та субсидіарності влади на місцях!  Це головний принцип реформи децентралізації. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко на семінарі «Децентралізація 2017: вектор руху».

Віце-прем’єр-міністр нагадав, що у квітні 2017 р. виповнюється третя річниця, як була прийнята Концепція реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. «Без залучення відповідальних людей, їх активності на місцях втілити реформу децентралізації неможливо. Тому, починаючи від будинку, району, області маємо створити потужні громади, в яких є активні лідери, які управляють всіма послугами й ефективно здійснюють функцію влади на місцях», – підкреслив він.