30.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Благодійники — долучайтесь!

Трохим ІВАНОВ, заступник міського голови

Два роки тому у Національному музеї-заповіднику «Битва за Київ у 1943 році» (с. Нові Петрівці) було відкрито виставку «Твої сини, Україно». Експонати з найгарячіших точок зони АТО передали благодійні фонди — привезли від бійців, котрі виборюють цілісність і незалежність України.
Бої на Сході тривають — обстріли з боку т. зв. ДНР і ЛНР безжально косять мирних жителів і військових ЗСУ, руйнують споруди, завдають непоправної шкоди колись квітучому краю. Наші волонтери підтримують уже не лише земляків із 25-го батальйону «Київська Русь», а й цивільне населення (чит. «Допомога на передову» на шп. 1 № 5’2017 газети «Вишгород»). І привозять світлини, речі, уламки зброї — мовчазних свідків страшних подій.
Саме тому голова благодійного фонду «З відкритим серцем у майбутнє» Ірина Шугайло та директор Національного музею-заповідника «Битва за Київ у 1943 році» Іван Вікован ініціювали оновлення виставки «Твої сини, Україно». Про це ішлося на робочій зустрічі, що відбулась у моєму кабінеті в середу, 8 лютого ц. р.
Міська рада підтримує цей патріотичний почин, адже люди повинні бачити те, що насправді відбувається. Закликаємо також усі благодійні організації в місті посприяти в оформленні оновленої виставки. Звертайтесь до голови БФ «З відкритим серцем у майбутнє» Ірини Шугайло чи безпосередньо до мене.
Щодо відкриття виставки «Твої сини, Україно» повідомимо додатково.

tr1