09.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Увага, негода!

Вишгородський відділ поліції

06.02.2017

До уваги водіїв! На Київщині – погіршення погодних умов
За прогнозами синоптиків упродовж 06-10 лютого на території Київської області очікується ускладнення погодних умов, пов’язане з утворенням снігового покриву висотою 5-10 сантиметрів, випадінням мокрого снігу, зниженням мінімальної температури повітря до -10-20о С морозу.

Наразі через сильний сніг рух на Київщині значно ускладнений. 
В умовах ускладнення погодних умов водіям приватних авто рекомендується за можливістю утримуватися від поїздок на особистому транспорті та дотримуватися правил паркування, щоб не заважати роботі снігоприбиральної техніки.

Якщо під час руху ви побачили, що хтось потрапив у скрутне становище через негоду, викличте на допомогу поліцію або аварійні служби. Не будьте байдужим, можливо завтра допомога знадобиться саме вам.

Прохання до пішоходів в умовах недостатньої видимості зненацька не виходити на проїжджу частину перед автомобілем, переходити дорогу тільки в установлених для цього місцях. Крім того, радимо мати на одязі світлоповертаючі елементи – це зменшить ризик потрапити в небезпеку на дорозі.
Введено тимчасове обмеження на в’їзд вантажного транспорту до столиці. Заборона діятиме на час виконання робіт щодо ліквідації наслідків негоди.