24.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Допомога на передову

Влас. інф.

Останнім часом м. Авдіївка та Троїцьке (Донецька обл.) зазнали численних обстрілів. У зв’язку із загостренням ситуації на Сході держави, волонтери з усієї України збирають теплі речі, продукти, медикаменти як для військових, так і для мирних жителів.
1-го лютого вишгородські волонтери Благодійного фонду «З відкритим серцем у майбутнє» (голова Ірина Шугайло) Олександр Дзюба та Сергій Лисенко разом із заступником Вишгородського міського голови Трохимом Івановим вирушили у чергову поїздку в зону АТО – з ліками, продуктами, теплими речами для українського війська та постраждалих мирних жителів.
Від початку 2017 року це вже друга поїздка наших волонтерів на передову. Понад 700 км нелегкого шляху протягом 10 годин. А скільки було таких поїздок із 2014 року – волонтери уже і збилися з ліку, адже роб-
лять це не для кількості!..
Життєдіяльність Авдіївки та Троїцького практично паралізована. Міста опинились на межі гуманітарної катастрофи, там зруйновано багато будинків, перебої з тепло-, електро- та водопостачанням, а надворі — 25о С. Місцеві підприємства та заводи працюють на генераторах. Біля облаштованих пунктів обігріву та видачі гуманітарної допомоги — сотні місцевих жителів.
Вишгородські волонтери зустрілися із міським головою Авдіївки Юрієм Черкасовим та губернатором Донеччини Павлом Жебрівським. Обговорювали формат допомоги.
Заступник Вишгородського міського голови Трохим Іванов зазначає, що, допоки все не стабілізується, Вишгород допомагатиме і підтримуватиме людей, які опинилися у полоні військових дій. Волонтери вдячні вишгородцям, міськраді, районній державній адміністрації, особисто міському голові Олексію Момоту за допомогу у зборі необхідних речей для військових і цивільних.
По додаткову інформацію звертайтесь за тел: (067) 547-23-84, Ірина Шугайло.

Image002

Image001

Image003

Image004

Image005

Image006