05.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Нова техніка для комунальників

Влас. інф.
ФОТО — Андрій МАКСІМОВ, «Вишгород»

Автопарк Комунального підприємства «Управляюча компанія» поповнився новим сміттєвозом, який придбано за кошти міського бюджету.
У місті давно назріла потреба у придбанні спецтехніки. Востаннє матеріально-технічну базу комунальних підприємств міста оновлювали з десяток років тому.
«У Вишгороді завжди було гострою проблемою вивезення сміття з приватного сектору, яку ми зараз намагаємося вирішити. Саме з цією метою й придбано сміттєзбиральну машину, яка першочергово вивозитиме ТПВ з районів Гори, Пісків, а в подальшому — з «Дідовиці» і району ГЕС, — розповідає Вишгородський міський голова Олексій Момот. — Автомобіль комбінований обладнанням, яке адаптоване як під контейнери старого так і нового зразків. Тож, новий «МАЗ» у разі необхідності може стати на підміну сміттєзбиральної техніки, що нині працює на вулицях міста.
Загалом останнім часом комунальники міста «розжилися» й іншою новенькою технікою. Було придбано аварійки і трактор для КП «Благоустрій» та КП «Водоканал».
Також заплановано закупити дві «ГАЗелі» та сміттєвоз із заднім завантаженням для КП «Управляюча компанія», а також вишку для КП «Благоустрій».

4

Заступник міського голови Ігор Свистун передає ключі від сміттєвоза з боковим завантаженням команді Комунального підприємства «Управляюча компанія» Вишгородської міської ради — двом операторам та чотирьом водіям спецтранспорту, директору КП «УК» ВМР Віталію Сардаку, заступнику директора Олегу Кучмію, головному механіку Андрію Тавгазову, майстру з вивезення твердих побутових відходів (ТПВ) Євгенію Костюченку