02.08.2021

Газета Вишгород. ONLINE

Офіційний сайт газети Вишгород, Новини, архів. ONLINE

ЛІБЕРТІ: ФЕЄРІЯ дипломів СОНЯШНИКА

Олена ТИТАРЕНКО
ФОТО – архів «Дивосвіту», спеціально для «Вишгорода»

28 січня в Києві відбувся Міжнародний фестиваль мистецтв «Соняшник», у якому з успіхом взяли участь колективи Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «ДИВОСВІТ» – хореографічна студія «ЛІБЕРТІ» (керівник Павло Лук’яненко) та студія барабанщиць «ФЕЄРІЯ» (керівник Анастасія Копоть).
Усі концертні виступи колективів були високо оцінені журі конкурсу, тож результатом були призові та найвищі нагороди фестивалю.
Міжнародний фестиваль-конкурс «Соняшник» добре знаний в Україні та за її межами фестиваль, який завжди збирає безліч юних талантів. От і цього разу на «Соняшнику» представляли своє мистецтво колективи та виконавці з Києва та Київської області, Полтави, Дніпра та Дніпропетровської області, Ужгорода, Миколаєва, Сумської, Запорізької, Чернігівської, Херсонської областей.
І вихованці, і керівники наших колективів із задоволенням зазначили, що участь у «Соняшнику» – це не тільки змагання і здобування нагород, а й корисний досвід, адже на конкурсі є багато сильних творчих колективів.
Та, звісно, найбільшу радість юні артисти «Дивосвіту» відчули під час оголошення результатів фестивалю, адже кожен їхній номер був високо оцінений суддями.
Студія барабанщиць «Феєрія» отримала за свою композицію «Казковий марш» ГРАН-ПРІ фестивалю у номінації «Оригінальний жанр».
Студія «Ліберті» привезла на конкурс кілька номерів, і всі вони здобули нагороди.
Вперше на конкурс відправилися найменші танцівники (підготовча група – діти віком 4-5 років) з номером «Маленькі кухарі», і їхній дебют був вдалим – ІІ призове місце.
Молодша група (6-8 років) отримала переможне І місце за «Танець маленьких олов’яних солдатиків».
Середня група (9-12 років) також перемогла у своїй віковій категорії – І місце за танець «Ляльки».
Старша група «Ліберті» з номером «Drum&Dance» виступила просто феєрично (недаремно це спільний номер з барабанщицями студії «Феєрія) і отримала ГРАН-ПРІ фестивалю у номінації «Сучасна хореографія».
Жоден виступ наших колективів не залишився непоміченим, судді відзначили також свіжість ідей, танцювальної лексики, самобутність композицій.
Пишаємося і вітаємо наших диво-артистів!

IMG 7715

IMG 7772

IMG 7820

IMG 7848

IMG 7859

IMG 7880

IMG 2375