23.09.2021

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Спасибі громаді та депутатам за довіру і підтримку! Єднаймося у спільній роботі на благо нашого міста!

Звіт секретаря Вишгородської міської ради VII скликання Бражнікової Т.О.
про виконання плану роботи Вишгородської міської ради VII скликання за 2016 рік

Рішенням першої сесії від 12 листопада 2015 року № 1/1 мене було обрано секретарем Вишгородської міської ради VII скликання. Користуючись нагодою, ще раз хочу подякувати виборцям і депутатам за довіру і підтримку!
Свої повноваження як секретар ради я здійснюю відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», вказаного рішення про обрання та посадової інструкції.

За посадовими обов’язками я очолюю конкурсну комісію на заміщення вакантних посад державних службовців та опікунську раду, яка є дорадчим органом при органі опіки та піклування Вишгородської міської ради.
Засідання опікунської ради проводяться раз на місяць напередодні засідання виконавчого комітету Вишгородської міської ради. Впродовж 2016 року опікунською радою розглянуто 103 звернення, серед яких звернення щодо надання дозволів на укладення відповідних правочинів по відчуженню майна, визначення місця проживання дитини, встановлення годин зустрічей із дитиною, призначення помічника/опікуна, присвоєння звання «Мати-героїня» тощо.
Важливий напрямок моєї роботи — прийом громадян з різних питань, який я веду постійно, надаючи консультативну та практичну допомогу. Слід зазначити, що протягом 2016 року від вишгородців надходило багато пропозицій щодо взаємодії міськради та громади, які обговорювались як під час особистих прийомів громадян, так і під час круглих столів. Хочу подякувати громадському активу міста за конструктивну критику та активну участь у самоврядуванні і запевнити, що наші спільні напрацювання будуть втілені у життя.
Щодо виконання плану роботи Вишгородської міської ради за 2016 рік. Робота ради у минулому році здійснювалась відповідно до Плану роботи міської ради, затвердженого рішенням ВМР від 28 січня 2016 р. № 5/2, та була спрямована на розвиток основних засад місцевого самоврядування, вирішення соціально-економічних проблем міста, задоволення звернень громадян, уточнення показників бюджету міста та звітування про його виконання за відповідні періоди 2016 року.
З початку роботи ради VII скликання було організовано та підготовлено 19 сесій, на яких прийнято 538 рішень, зокрема — рішення з бюджетних питань, стосовно регулювання земельних відносин, щодо комунальної власності та з інших питань діяльності Вишгородської міської ради.
Питання, які розглядались на сесіях, попередньо вивчались на засіданнях постійних депутатських комісій міської ради.
Хочу зазначити, що пленарні засідання ради, засідання постійних комісій, а також тимчасових контрольних та інших комісій є відкритими і гласними. З метою забезпечення можливості громади бути присутніми на засіданнях ради та комісій і брати участь в обговоренні питань, що розглядаються, інформація про час та місце їх проведення, а також проекти рішень доводились до відома громади завчасно — шляхом їхнього розміщення на офіційному сайті Вишгородської міської ради http://vyshgorod-rada.gov.ua/ та в соціальних мережах, зокрема, на фейсбук-сторінці групи «Газета «Вишгород».
Прийняті на пленарних засіданнях ради рішення доводяться до виконавців, розміщуються на офіційному сайті, а деякі, зокрема регуляторні акти, оприлюднюються в газеті «Вишгород».
За звітний період, у передбачені законом терміни, були прийняті рішення щодо встановлення місцевих податків і зборів на 2017 рік, рішення про встановлення орендної плати за землю, заслухані звіти про роботу комунальних підприємств, а також затверджено інші важливі документи життєдіяльності міста, зокрема:
— Положення про Порядок публічного звітування щодо видатків бюджетних коштів у вигляді відкритих даних;
— Порядок надання земельних ділянок громадянам на території м. Вишгорода;
— Положення про порядок присвоєння та зміни адрес об’єктам нерухомого майна в місті Вишгороді;
— Методику розрахунку і порядок використання плати за користування майном, що перебуває у спільній сумісній власності власників квартир у багатоквартирних житлових будинках та житлових приміщень у гуртожитках, балансоутримувачем яких виступає КПЖ і КГ Вишгородської міської ради;
— Положення про порядок розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у м. Вишгороді.
У відповідності з п. 3 рішення Вишгородської міської ради від 28 січня 2016 р. № 5/2 розгляд деяких запланованих питань було перенесено на 2017 рік.
З метою підвищення ефективності роботи ради було внесено зміни до структури її виконавчих органів, у т. ч. створено відділ з питань державного архітектурно-будівельного контролю, відділ державної реєстрації, сектор по контролю надходжень до міського бюджету, а також впроваджено систему електронного голосування.
Для ефективного залучення інвестицій в економіку міста, створення сприятливих умов для впровадження інвестиційної діяльності було затверджено Положення про порядок підготовки та проведення інвестиційних конкурсів щодо будівництва, реконструкції об’єктів житлового, нежитлового призначення та соціальної інфраструктури м. Вишгорода та створено комісію з проведення інвестиційних конкурсів.
Для вирішення соціально гострих питань міська рада неодноразово приймала рішення про звернення до керівництва державою та області, зокрема:
— до Кабінету Міністрів України, та Верховної Ради України стосовно необґрунтованого підвищення тарифів на газ та інші комунальні послуги для населення;
— до Кабінету Міністрів України, Голови Верховної Ради України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг з вимогою розкриття та оприлюднення методики розрахунків й обґрунтування підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги (опалення, постачання гарячої води, електроенергія) для мешканців громади міста Вишгорода;
— до Міністерства екології та природних ресурсів України з вимогою розроблення необхідних заходів по поліпшенню стану рік України та очистці їх від водоростей;
— до Президента України П. Порошенка, Прем’єр-міністра України В. Гройсмана, Голови Верховної Ради України А. Парубія щодо необхідності вжиття негайних заходів для запобігання виникненню надзвичайної екологічної ситуації у зв’язку з масовими вирубками та знищенням лісів в Україні.
Культурно-масові заходи були організовані та проведені в місті згідно із планом на 2016 рік, затвердженим відповідним рішенням Вишгородської міської ради.
Підсумовуючи роботу, хочу подякувати за плідну співпрацю — міському голові, депутатам міської ради, членам виконавчого комітету, працівникам апарату виконавчого комітету ради, колективам комунальних підприємств, а також представникам громадськості — за підтримку, розуміння та активну і дієву позицію.
Попереду багато роботи і планів, і я переконана, що ми і надалі будемо спільно їх втілювати у життя на благо міста та нашої вишгородської громади.