31.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Нова техніка для рибоохоронного патруля

Влас. інф.

ФОТО Андрій МАКСІМОВ, «Вишгород»

24 січня ц. р. у Вишгороді на набережній Київського моря відбулася офіційна презентація нової техніки рибоохоронного патруля Київщини (машин, човнів, ехолотів, тепловізорів) та нової зимової форми патрульних.

Рибний патруль на Київщині є пілотним проектом Держрибагентства України, досвід якого протягом 2017 року буде використано в усіх областях держави.

Рибоохоронний патруль розпочав роботу 16 червня 2016­го. За півроку патрульні провели 476 рибоохоронних рейдів, викрили 610 порушень правил рибальства, зафіксували завдані рибному господарству збитки (понад 1,2 млн грн).

Учасники заходу — Київський рибоохоронний патруль (44 патрульні), голова Держрибагентства Ярема Ковалів, начальник управління Київського рибоохоронного патруля Володимир Мухін, народні депутати, завдяки підтримці яких став можливим черговий етап реалізації реформи, — Олександр Черненко, Іван Кролько, Олексій Мушак.

Як зазначив Ярема Ковалів, 28 плавзасобів, 13 автомобілів придбано через систему «PROZORO», на що з Держбюджету виділено 15 млн грн. На зекономленізавдяки системі кошти, а це понад мільйон гривень, закуплено додаткову техніку — радіостанції, ехолоти.

«Пишаюся тим, що пілотний проект Київщини стартує з нашого Вишгорода», — вітаючи гостей, зазначив у своєму виступі міський голова Олексій Момот і наголосив на важливості належного технічного забезпечення рибоохоронної служби. Адже, зокрема, у Вишгороді, коли навіть біля стратегічного об’єкту — Каскаду Київських ГЕС та ГАЕС — браконьєри виходили в море на човнах іставили сітки, працівники інспекції не могли з ними впоратися через відсутність техзасобів та пального.

Нині ж, як зазначив Ярема Ковалів,нова техніка та достатньо коштів для забезпечення паливом, що передбачені у Держбюджеті, дадуть можливість патрульним, відібраним на відкритому прозорому конкурсі, працювати ефективно і впевнено.

Image002

Image003

Image004

Image001