24.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Центр обслуговування платників

Вишгородська ОДПІ ГУ ДФС у Київській області

За  2016 рік у нашому Центрі обслуговування платників надано понад 18 тисяч  адміністративних послуг. Так, фізичні особи отримали   6765 послуг з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки.

Видано 1922книги обліку розрахункових операцій, 1408довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, 1954 витяги з реєстру платників єдиного податку,  а також проведено 1582 реєстрації книги обліку доходів і витрат єдиного податку тощо.

Для оцінки підвищення якості обслуговування платників, а також доцільності впровадження нових електронних сервісів щоквартально проводяться анонімні опитування відвідувачів. Більшість громадян задоволена діяльністю роботи Центру обслуговування платників Вишгородської ОДПІ.

В Центрі розміщені інформаційні та тематичні стенди із зразками заповнення заяв, податкової звітності, актуальною інформацією про зміни в оподаткуванні. Для зручності відвідувачів обладнано місця для очікування, забезпечено доступ до мережі Інтернет, є безпровідна система Wi-Fi.

Центр обслуговування платників Вишгородської ОДПІ розташовано за адресою: м. Вишгород, просп.Т. Шевченка, 1-а, телефон для довідок: (04596) 5-21-57