31.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Пам’ятні дошки Героям Вишгородщини

3

Прес-служба Київської обласної організації ВО «Свобода»

9 грудня 2016 року на фасаді Катюжанського вищого професійного училища, що у селі Катюжанка Вишгородського району, за ініціятиви голови Вишгородської районної організації ВО «Свобода» Валентини Парчук, відбулося відкриття та освячення меморіяльних дощок випускникам училища, героям московсько-української війни, кавалерам ордену «За мужність» ІІІ ст. — бійцеві «Легіону Свободи», старшому солдатові ОЗШР «Карпатська Січ», іванківцю Олегу Габораку (псевдо «Сон») та бійцеві 11-го батальйону «Київської Русі» Євгенові Єрмакову, якому на момент загибелі – 11 грудня 2015-го – було лише 18 років.
Участь в освяченні взяли лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок, голова «Легіону Свободи» Олег Куцин, голова Київської обласної організації ВО «Свобода», керівник фракції «Свободи» в Київській облраді Ігор Сабій, голова Вишгородської районної організації ВО «Свобода» Валентина Парчук, голова Вишгородської міської організації ВО «Свобода» Ольга Філюк, голова Іванківської районної організації ВО «Свобода» Олег Береговий, священики Української православної церкви Київського патріархату, сім’ї загиблих героїв, активісти та прихильники «Свободи», керівництво та учні Катюжанського ВПУ.
Висловлюємо щиру подяку отцю Богдану (Николину) — настоятелю храму Святого князя Володимира у м. Вишгороді, який зібрав духовенство Вишгородського району УПЦ Київського патріархату для освячення пам’ятних дощок і проведення панахиди за упокій загиблих Героїв – Олега та Євгена.
Окремо дякуємо також активісту-свободівцю – викладачу Катюжанського ВПУ Віктору Порхуну, який багато років працює з молоддю і максимально намагається донести свою активну позицію, виховуючи в студентах патріотичні почуття.
«Мир та свобода даються дуже дорогою ціною, бо справжні сини України віддають життя в обмін на свободу цілої країни та народу. Безсумнівно, московсько-українська війна завершиться лише перемогою України!» — звертаючись до присутніх, зазначив голова Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок.
Вічна слава і вічна пам’ять Героям!..