05.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

ДОВІДКА про стан правопорядку на території м. Вишгорода

ДОВІДКА про стан правопорядку на території м. Вишгорода та Вишгородського р-ну із 30 листопада по 6 грудня 2016  року

За цей час на території р-ну зареєстровано 7 крадіжок майна;28 дорожньо-транспортних пригод, в результаті яких постраждала 1 особа; 7  повідомлень про погрози громадянам; 10 повідомлень про пошкодження майна, 17 – про вчинення насильства в сім’ї, а також – факт виявлення незаконного зберігання наркотичних засобів.

     30.11.2016 близько 03:45 до Вишгородського ВП надійшло повідомлення про те, що невідомі особи шляхом віджиму металопластикового вікна  проникли до  будинку заявниці, коли вона разом із чоловіком відпочивала, та з кімнати, що знаходиться на першому поверсі, викрали ноутбук фірми “мас воок аір” сірого кольору, жіночу сумку фірми “діор” червоного кольору, гаманець фірми “луі вітон”, гроші.

     02.12.16 близько 08:00 в смт Димер на перехресті вулиць Перемоги та Соборній місцевий житель К. через несприятливі погодні умови не впорався з керуванням автомобіля “мітцубіші” й скоїв наїзд на пішохода, димерчанина П., який переходив проїжджу частину дороги в неустановленому місці. Внаслідок ДТП пішохода із ЗЧМТ, забиттям грудної клітини та забиттям хребта доставлено до лікарні.

        

Начальник

підполковник поліції                           о/п                            П. Панфьоров