05.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Шановні працівники органів місцевого самоврядування!

Ганна СТАРИКОВА, голова Київської обласної ради

Щиро вітаю із нашим спільним святом!

З кожним днем роль депутатів та голів сільських, селищних, районних і міських рад, мерів міст — набуває все більшої значущості. Адже саме через органи самоврядування громадяни реалізують своє право брати участь у вирішенні питань місцевого значення, відстоювати інтереси своєї територіальної громади.

Сьогодні перед нами стоїть надважливе завдання — спільними зусиллями побудувати Українську державу європейського зразка, впроваджуючи принципи децентралізації.

Наша держава — не перша, яка стала на шлях глобальних перетворень. У сфері реформування місцевого самоврядування ми переймаємо позитивний досвід успішних європейських країн — Литви, Польщі, Латвії та інших. Але лише від нас залежить, наскільки якісними будуть впроваджені зміни. Тому ми маємо об’єднатися навколо однієї мети — покращити життя людей як на обласному, так і на місцевих рівнях. А потужна підтримка європейської спільноти сприятиме розбудові Київської області.

Від депутатського корпусу Київської обласної ради вітаю всіх працівників органів місцевого самоврядування із професійним святом та бажаю, щоб кожна ініціатива знаходила підтримку і якнайшвидше втілювалась у життя.

Зичу вам наполегливості, мужності і нових здобутків у нелегкій і відповідальній праці! Щастя вам, добробуту, всіляких земних гараздів!