08.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Розглянуто понад 60 питань

Влас. інф.

На черговій XIII сесії міської ради 28 листопада було розглянуто понад шість десятків питань порядку денного. Передусім, депутати внесли зміни до міського бюджету поточного року. 

Так, було збільшень доходи загального фонду бюджету на 5 200 000 грн. Отож, враховуючи перевиконання бюджету, міська рада збільшила видатки на бюджетні установи, зокрема, на дитячі садки. Також були виділені кошти на придбання КП «Благоустрій-Вишгород» автомобіля-вишки, помпи для аварійної служби, електрогенераторів, відбійного молота, подрібнювача дерев та інших конче необхідних механізмів.

Зростання доходів міського бюджету викликало необхідність підсилити фінансово-бухгалтерський відділ виконкому ще на одного спеціаліста, тому депутатський корпус підтримав цей проект рішення.
Було затверджено Положення про порядок присвоєння та зміни адрес об’єктів нерухомого майна в м. Вишгороді. Депутати схвалили зміни до складу комісії з проведення інвестиційних конкурсів. Сесія внесла зміни й до рішення ради «Про розробку проекту берегоукріплення» згідно з чинним законодавством.
Великий блок земельних питань було розпочато затвердженням рішення «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ГО «Громадський крейсерський яхт-клуб «Енергетик» ім. Г. І. Строкова». Інші земельні питання, які стосувалися громадян, були затверджені без напружених дискусій. Цьому сприяла попередня добросовісна робота постійної комісії з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища. Депутати виїздили на вказані об’єкти і всебічно розглядали кожну подану заяву. Варто зазначити, що земельні питання, які викликали на сесії зауваження, без вагань поверталися на доопрацювання.
Наприкінець сесія затвердила технічну документацію щодо інвентаризації міського цвинтаря.
Таким чином чергова XVIIІ сесія міської ради того дня завершила свою роботу.