28.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Про здійснення заходів з підготовки електронного громадського слухання

Розпорядження від 30 листопада 2016 року № 200
Відповідно до статей 13, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про громадські слухання у м. Вишгороді, затвердженого рішенням Вишгородської міської ради № 17/7 від 17 жовтня 2016 року та ініціативи голови Вишгородської міської ради:
1. Провести електронне громадське слухання з питання: «Будівництво (реконструкція) пасажирського причалу в м. Вишгороді» (далі — слухання) на сайті Вишгородської міської ради http://vyshgorod-rada.gov.ua з 09 грудня по 23 грудня 2016 року включно.
2. Утворити організаційний комітет з проведення електронного громадського слухання та затвердити його склад (згідно додатку).
3. З метою забезпечення проведення електронного громадського слухання залучити до співпраці комунальне підприємство Київської обласної ради «Інститут соціально-економічного розвитку Київської області» в якості Адміністратора.

4. Відповідальною особою за підготовку та проведення електронного громадського слухання призначити уповноважену посадову особу Вишгородської міської ради — заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Вишгородської міської ради Іванова Т. С.
5. Визначити наступні адреси щодо організації громадських приймалень (наметів) для ознайомлення учасників з матеріалами електронних громадських слухань та видачі електронних цифрових підписів: м. Вишгород, пл. Т. Шевченка, пл. Строкова, вул. Дніпровська (біля буд. № 1).
6. Організаційному відділу виконавчого комітету Вишгородської міської ради забезпечити оприлюднення даного розпорядження в порядку, передбаченому чинним законодавством: розмістити на офіційному веб-сайті Вишгородської міської ради та в офіційному друкованому виданні Вишгородської міської ради — газеті «Вишгород».
7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Вишгородської міської ради Іванова Т. С.
Міський голова О. МОМОТ