08.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

День ВИШрадіо

Влас. інф.
ФОТО — Андрій МАКСІМОВ, «Вишгород»

У День працівників радіо, телебачення та зв’язку головним іменинником у Вишгороді було районне радіомовлення, або, як зазначено на їхньому логотипі, — ВИШрадіо. 25 років тому вийшла перша на Вишгородщині радіопередача, а 16 листопада ц. р. на площі перед адмінбудинком — за сприяння та підтримки Вишгородської районної ради, Вишгородської районної державної адміністрації, Вишгородської міської ради — відбувся РАДІОфестиваль.
Колектив районного радіомовлення привітали міський голова Олексій Момот, виконуючий обов’язки голови Вишгородської РДА Вячеслав Савенок, депутат Київської обласної ради Андрій Пещерін, голова Вишгородської районної ради Ростислав Кириченко, представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Володимир Михальов, заступник голови Вишгородської РДА Марина Мельник, заступник голови районної ради Анатолій Потапенко, секретар Вишгородської міської ради Тетяна Бражнікова, депутати районної та міської рад, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, апаратів виконкомів районної та міської рад, жителі та гості міста й району, численні слухачі та учасники районних радіопередач.
Ювілярки — Катерина Олексій, Лілія Янчук-Олексій і дружний жіночо-дівочий колектив районного радіомовлення — отримували Почесні грамоти і Подяки (від Київської ОДА та Київоблради, Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення, інших установ, організацій і підприємств; зокрема, і від КП «Редакція газети «Вишгород» — за плідну співпрацю), подарунки (серед інших — сертифікат на придбання оргтехніки від Вишгородських райради та РДА та принтер від обласного депутата Андрія Пещеріна), щирі слова та побажання. Дехто навіть натякнув: мовляв, скоро ви не лише почуєте, а й побачите… (втім, хай це буде сюрпризом).
Для РАДІОколективу та його прихильників:
* співали народна артистка України Валентина Ковальська (тріо «Золоті ключі»), солістка Національної філармонії України, заслужена артистка України Тетяна Школьна, хмельницький бард Ігор Білий та виконавець авторських пісень Сергій Хилько із Демидова — всі під шалені схвальні оплески;
* запалювали глядачів музикою до співів і танців: ансамбль оркестру 101-ої окремої бригади охорони Генерального штабу Збройних сил України (диригент — майор Олександр Голуб), військово-історичний клуб «Переплуття» (керівник Олексій Шелест), ансамбль народної пісні «Сокіл» та гурт «ВИШИВАНКА Бенд» при Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв (художній керівник Сергій Шилофост);
* інформаційну підтримку надавали ТРК «ВишеГрад», газети «Вишгород» і «Слово».
А що вже показові виступи козаків і «Етно фаєр-шоу» від театру вогню «Фантом»!.. — то і слів не добереш, це треба було бачити!
У морозний вечір зігрівало вдячних слухачів на площі перед адмінбудинком козацьке частування духмяною юшкою з польової кухні та гарячим чаєм із бутербродами. І, як резюмував міський голова Олексій Момот у своєму зверненні до колективу «ВИШрадіо» від рідного міста: «Спасибі за вашу важливу роботу. Хай щодня ваші чарівні голоси передають тільки хороші новини».

Image002

Image003

Image004

Image005

Image006

Image007

Image008

Image009

Image010

Image001