29.07.2021

Газета Вишгород. ONLINE

Офіційний сайт газети Вишгород, Новини, архів. ONLINE

Гарні новини

На вул. Київській, 6 з’явився комплекс перекладин і «рукоходів» (НА ФОТО) для підлітків. А на «Ярославичах» (вул. Ю. Кургузова, 1-а) — кілька «обновок», яких давно чекали мешканці кварталу.
Доріжка, зручна для пішоходів, сходи, з’їзд з бордюру (потурбувались про матусь із дитячими візочками). Депутат цього округу Віталій Сардак, який звертався по допомогу до мера міста Олексія Момота та заступника міського голови Ігоря Свистуна, дякує також небайдужим мешканцям, які допомагали прибирати навколо доріжки купи сміття, що там накопичувалися роками, а також — КП «Благоустрій-Вишгород» (Валентин Пільгун) за освітлення доріжки сучасними енергозберігаючими LED-ліхтарями. 
На дитячому майданчику встановлено новий спортивний комплекс для підлітків: перекладини, драбини, «качалки». Цікаво, що малеча, натхненна прикладом старших, вже «окупувала» цю територію і залюбки вправляється у підтягуваннях.
***
22 листопада на позачерговому засіданні міськвиконкому ухвалено рішення про безоплатну передачу ВМКП «Водоканал» (з балансу виконавчого комітету Вишгородської міської ради) спецавтівки для ліквідації аварій (НА ФОТО). Автомайстерня-вантажопасажирський фургон на базі автомобіля МАЗ 4571Р2 транспортуватиме працівників «Вишгородводоканалу» та спорядження до місця аварії. Нову спецтехніку придбано у ТОВ «Будшляхмаш» за 993 420 грн. Це — одна з найдешевших базових автівок такого профілю (для порівняння: середня вартість сучасної «аварійки» — 3 млн грн). Окрім того, працює ремонтна автомайстерня на значно економнішому дизельному паливі (на відміну від старої «бензинової» аварійки на базі ГАЗ-53).

Image003

Image004

Image005

Image001